ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,
El. p. savivaldybe@sakiai.lt
Kodas 188772814

Spausdinti
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
 

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 26015465
Šiandien apsilankė: 48697
Dabar naršo: 1117

 

Naujienų prenumerata

Turistui  

Turizmo informacijos centras

 

 
Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas  
Planavimo dokumentai

Klausimai, pasiūlymai  
Rašyti laišką  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 LIETUVOS KARIUOMENĖ

 


„Marijampolės regiono integruota

teritorijų vystymo programa 2014-2020 m.“


 
 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

Naujienos
APTARĖ BENDRADARBIAVIMO GALIMYBES
2017-11-17

 

Lapkričio 17 d. savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, administracijos direktoriaus pavaduotoja Ilona Šeflerienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja L.Pocevičiūtė susitiko su NVO Vaikams konfederacijos direktore Elena Urboniene, projektų koordinatore Dovile Steponaityte, tarptautine eksperte, dirbančia su NVO Vaikų konfederacija - Genovaite Paliušiene. Susitikimo metu aptarta galimybė bendradarbiauti švietimo, visuomenės socialinės gerovės projektuose, akcijose, renginiuose ir programose.

MERAS SU MOKINIAIS KALBĖJO APIE SAVIVALDĄ
2017-11-14

Rajono savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės meru Edgaru Pilypaičiu bei savivaldybės gydytoja Evelina Domeikaite-Dovydaitiene susitiko Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos aštuntokai ir mokyklos direktoriaus pavaduotoja Lilija Ūsienė. Moksleiviai dalyvavo Ugdymo plėtotės centro skelbtame konkurse „Pažink valstybę“ ir parengė projektą apie triukšmo poveikį jaunimo sveikatai. Viena iš projekte numatytų veiklų - susitikimas su rajono savivaldybės vadovais, pokalbiai apie savivaldą, tad gelgaudiškiečiai lankėsi ir rajono savivaldybėje. Meras E. Pilypaitis papasakojo jaunimui apie savivaldą, atsakė į moksleivių klausimus.

SVARBI KONFERENCIJA
2017-11-13

Šakių rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė dalyvavo Druskininkuose vykusiuose  mokymuose „Bendruomeninių  paslaugų link“. Mokymus organizavo skėtinė Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių vaikų gerovės srityje, konfederacija.

ŠAKIETIS - TARP GERIAUSIŲ SPORTININKŲ
2017-11-13

Šakietis Vytautas Adomaitis – beveik dvidešimt metų kartingų sportu užsiiminėjantis lenktynininkas. Savo karjerą pradėjęs Lietuvoje, šiuo metu jau šeštą sezoną gyvena ir puikius rezultatus demonstruoja Norvegijoje. Šiais metais sportininkas tapo Norvegijos „X30 challenge Norway Master class“ kartingų varžybų čempionu ir laimėjo kelialapį į Prancūzijos Le-Mans trasoje vykusias Pasaulio čempionų pirmenybes, kuriose varžėsi su geriausiais kartingo sportininkais. Vytautas teigia, kad kartingai toli gražu nėra tik vaikų ar paauglių sportas – jame tikrai yra ką veikti. Šis interviu –  Lietuvos automobilių sporto federacijos iniciatyva, kuria siekiama supažindinti visuomenę su Lietuvos sportininkais užsienyje.

ŠAKIUS ATAKUOJA TELEFONINIAI SUKČIAI
2017-11-12

Lapkričio 3-6 dienomis registruota 16 pranešimų dėl sukčiavimo įvairiose Šakių rajono savivaldybės vietovėse. Pradėti 2 ikiteisminiai tyrimai. Gali būti, kad ne visi gyventojai informavo bendrąjį pagalbos centrą tel. 112 – tokių sukčių skambučių galėjo būti ir daugiau. Policijoje gauti pranešimai išradingumu nepasižymi – sukčiams svarbiausia emocinis, psichologinis aspektas – sukelti žmogui šoką ir kuo ilgiau kalbinti jį telefonu, net nurodant rašyti, o po to dar ir perskaityti raštą, už ką bus duodami pinigai, kad per tą laiką spėtų atsiųsti "kojas", t. y. asmenį, kuris paima iš nespėjusio atsitokėti žmogaus pinigus.

PRASMINGA IŠVYKA
2017-11-11

Šakių rajono seniūnijų socialiniai darbuotojai kartu su Socialinės paramos skyriaus specialistais  lapkričio 2 d. lankėsi Lietuvos Sveikatos mokslų universitete, Kaune, kur išklausė teorinę interaktyvią paskaitą apie šiuolaikinio socialinio darbo aktualijas bei socialinį darbą bendruomenėje su psichikos bei proto negalią turinčiais asmenimis.

NOMINACIJA "METŲ ŽVILGSNIS 2017"
2017-11-10

Lapkričio 9 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo nominaciją "Metų žvilgsnis 2017" gavo Šakių krašto įmonė UAB "Valtralita", kuri nominuota už tvarią plėtrą ir socialinę atsakomybę.
Įmonės vadovui negalėjus dalyvauti Marijampolėje vykusiame renginyje, atsiimti nominacijos jis buvo pakviestas pas savivaldybės merą Edgarą Pilypaitį, kuris jį priėmė kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybėje vadovu Arūnu Tarnausku.
Įteikus nominaciją UAB "Valtralita" vadovas džiaugėsi, kad gali padėti apie 20 šeimų turėti darbą mūsų rajone ir neemigruoti iš mūsų šalies.

VYRIAUSIOJI TARNYBINĖS ETIKOS KOMISIJA NUTRAUKĖ TYRIMĄ RAJONO SAVIVALDYBĖS MERO ATŽVILGIU
2017-11-09

Trečiadienį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nesant duomenų teisiniam veikos vertinimui, nutraukė tyrimą dėl Šakių rajono savivaldybės mero Edgaro Pilypaičio elgesio, remdamasi tarybos nario, Kontrolės komiteto pirmininko Mindaugo Tarnausko skundu.

Buvo tiriama, ar politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus–nusišalinti bei nesinaudoti pareigomis asmeninei naudai gauti. Tyrimas atliktas Šakių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto pirmininko pranešimo pagrindu. Teigta, kad E. Pilypaitis yra Šakių rajono savivaldybės vykdomo Gelgaudiškio dvaro sodybos nuomos konkurso komisijos pirmininkas ir balsuoja priimant sprendimus. Dalį Gelgaudiškio dvaro pastatų panaudos pagrindais naudoja Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“, o E. Pilypaitis yra šio centro steigėjas ir tarybos narys. Taip pat tirtos aplinkybės, kai politikas savivaldybės tarybos posėdžiuose šių metų vasarį-liepą balsavo dėl sprendimų, kurie galėjo būti susiję su Gelgaudiškio bendruomenės centru „Atgaiva“. 

Tyriimo metu Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nenustatė, kad E. Pilypaitis savivaldybės taryboje ir Gelgaudiškio dvaros sodybos nuomos konkurso komisijoje būtų priiminėjęs tiesiogiai ir akivaizdžiai su centru „Atgaiva“ susijusius sprendimus.

IN MEMORIAM PRANAS POVILAITIS
2017-11-08

 

Kaip patikėt, kad išeini...

Lapkričio 5 d. netekome ekonomisto, visuomenininko, Tautos fondo tarybos nario, lietuvių krikščionių demokratų išeivijoje vadovo, nuolatinio krikščionių demokratų Lietuvoje rėmėjo, puikaus žmogaus Prano Povilaičio.

P. Povilaitis gimė 1924 m. gruodžio 8 d. Šunkarių – Valakbūdžio kaime, Šakių apskrityje. Mokėsi Šakių „Žiburio“ gimnazijoje, kurią baigė 1944 m. 1946-1949 m. studijavo humanitarinius mokslus Vokietijoje Erlangeno universitete, o persikėlęs į JAV, ekonomikos ir administravimo mokslus tęsė Helenos universitete. Iki 1989 m. dirbo finansininku plieno pramonės įmonėje Čikagoje.

LUKŠIŲ VINCO GRYBO GIMNAZIJOJE – NAUJA IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ
2017-11-07

Pirmadienį Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje atidaryta nauja ikimokyklinio ugdymo grupė, kurią lankys penkiamečiai. Pirmą dieną joje buvo 15 ugdytinių, iš viso naują grupę galės lankyti 20 vaikučių. Pasak gimnazijos direktorės Nijolės Šapolienės, šios grupės labai reikėjo, nes ikimokyklinėje įstaigoje nebuvo galimybės įrengti tokias patalpas ir jas pritaikyti mažiesiems. Smagu, kad vaikai galės būti erdviose, jaukiose patalpose. Vaikučiai čia bus visą dieną, valgys ir miegos. Penkiamečius prižiūri ta pati auklėtoja, kuri su jais dirbo vaikų darželyje, tad mažiesiems nereikės pratintis prie naujo žmogaus. „Noriu priminti tėveliams, kad grupė dirba nuo 7.00 val. iki 17.30 val.“,– sakė gimnazijos direktorė. Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje ikimokyklinio ugdymo grupės pradėjo veikti prieš trejus metus. Jos įsikūrusios pirmame aukšte, pradinukų kaimynystėje. Penkiamečių pasveikinti atvyko rajon o savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Elvydas Pauliukėnas, šventėje dalyvavo ir gimnazijos bendruomenė, tėveliai.  

FOTOGRAFIJŲ KONKURSO „ŠAKIAI TRUMPAI“ DARBŲ PARODA
2017-11-05

Zanavykų muziejuje iki lapkričio 28 dienos eksponuojami geriausi fotografijų konkurso „Šakiai trumpai“ darbai. Jų autoriai – kūrybingi šakiečiai, kurie, paėmę į  rankas fotoaparatus, noriai dalyvavo kūrybinių jėgų išbandyme. Konkurse, kurio iniciatorius ir globėjas Seimo narys Mindaugas Bastys, o organizatorė – Seimo nario patarėja Kristina Geršvaltaitienė, dalyvavo įvairaus amžiaus rajono gyventojai. Jie atsiuntė apie 100 fotografijų, kuriose užfiksuotos akimirkos, atspindinčios Šakių krašto išskirtinimumą, paveldą, etnografinį savitumą, prasmingumą, įsimintinus Zanavykijos krašto gamtovaizdžius.

ABIPUSIS PASITIKĖJIMAS – MISIJA NEĮMANOMA?
2017-11-02

Noras ir drąsa viešai išsakyti savo tiesą yra pilietiškumo apraiška. Demokratinėje visuomenėje visi turime teisę laisvai reikšti savo mintis, požiūrį vienu ar kitu klausimu, bet turėtume žinoti, kad demokratija turi ir egzituojančias ribas, kai kartu su savo tiesos sakymu yra ir atsakomybė už tą tiesą.

Pastaruoju metu viename rajono laikraštyje skelbiama sunkiai suvokiama pozicija, redakcijai neprisiimant atsakomybės už skleidžiamą turinį. Retoriškai klausiu – gal taip provokuojama rajono vadovybė nuolat atsakinėti į šališką ir faktų neatitinkančią informaciją ar aiškintis rajono visuomenei atsakomaisiais, iš savivaldybės biudžeto apmokamais straipsniais? Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo 3 straipsnio 3 punktas nurodo, kad „viešoji informacija visuomenės informavimo priemonėse turi būti pateikiama teisingai, tiksliai ir nešališkai.“ Nesinori tikėti, kad laikraščio savininkai pasiruošę užleisti savo leidinio puslapius tekstams, kurie prilygsta primityviam politikavimui. Tuomet užtektų perspausdinti socialiniuose tinkluose skleidžiamus įrašus, bet kur tuomet dingsta tikroji žurnalistika?

Minėtame įstatyme taip pat sakoma, jog „viešoji informacija yra nesuderinama su žurnalistinėmis kampanijomis, rengiamomis pagal išankstinius nusistatymus ar tenkinant grupinius, politinius interesus“. Mero raštu išdėstytą poziciją priimant spausdinti kaip užsakomąjį straipsnį, jį apmokant iš savivaldybės biudžeto, o politinių oponentų straipsnius net du iš eilės dedant be jokio mokesčio, verčia galvoti, kad spaudos rankomis galimai vykdoma aktyvi, šališka ir tenkinanti grupinius politinius interesus kampanija.

Manau, kad mūsų visuomenė yra pakankamai subrendusi, kad atskirtų pelus nuo grūdų, tačiau pati redakcijos pozicija nėra garbinga ir neprisideda prie pilietinio visuomenės augimo ir abipusio pasitikėjimo stiprinimo.

Savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis

PAGERBĖ IŠKILIŲ ASMENYBIŲ ATMINIMĄ
2017-11-02

Vėlinių išvakarėse rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis ir administracijos direktorius Dainius Grincevičius padėjo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės puokštę ant didžiojo Varpininko daktaro Vinco Kudirkos kapo Kudirkos Naumiestyje. Savivaldybės vadovas pagerbė ir partizanų atminimą Gelgaudiškyje, jų įamžinimo vietoje uždegė žvakeles.

PAGERBĖ UGNIAGESĮ - GELBĖTOJĄ
2017-11-01

Rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis padėkos raštą įteikė viešosios įstaigos „Šakių rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos“ ugniagesiui–gelbėtojui Česlovui Gudaičiui, visą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo laikotarpį paskyrusiam kilniam ugniagesio darbui.  Rajono vadovas padėkojo ilgamečiam ugniagesiui – gelbėtojui už sąžiningą tarnybą, atsidavimą ir palinkėjo sėkmės gyvenime, stiprios sveikatos. Č. Gudaitį pasveikino ir rajono priešgaisrinės tarnybos vadovas Gintautas Vedegys bei kolegos.

SUSITIKO SU KRAŠTO APSAUGOS SAVANORIAIS
2017-10-31

Rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, administracijos direktorius Dainius Grincevičius ir savivaldybės administracijos vyriausioji specialistė Aušra Bajerčiūtė susitiko su Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgų vadu pulkininku Arturu Jasinsku, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apgygardos 2-osios rinktinės vadu pulkininku leitenantu Vidu Grunda ir kitais pareigūnais. Suėjimo metu pasidžiaugta suremontuotomis patalpomis, esančiomis Šakiuose, Šaulių gatvėje, diskutuota, kaip reikėtų stiprinti savanorių pajėgas, pritraukti kuo daugiau žmonių į jų gretas.

Archyvas
Aktualijos
ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ PERKA: DU DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTUS KIDULIŲ SENIŪNIJOS JUDRIŲ K., KIDULIŲ K., KAIMELIO K., KUKARSKĖS K. AR ŠIAUDINĖS K. RIBOSE
2017-11-17

Šakių rajono savivaldybė, kodas 111105021, perka: du dviejų kambarių butus Kidulių seniūnijos Judrių k., Kidulių k., Kaimelio k., Kukarskės k. ar Šiaudinės k. ribose. Pirkimo būdas – skelbiamos derybos. Pirkimo dokumentus taip pat galima gauti rajono savivaldybės administracijos Biudžeto ir turto skyriuje, 200 kab., Bažnyčios g. 4, Šakiuose. Paraiškos pateikiamos lietuvių kalba iki 2017 m. lapkričio 30 d. 9 val. į rajono savivaldybės administracijos  priimamąjį, 217 kab., Bažnyčios g. 4, Šakiai, darbo dienomis, darbo valandomis. Komisijos posėdis, kuriame bus atplėšiami vokai su pasiūlymais, vyks 2017 m. lapkričio 30 d. 10 val. Šakių rajono savivaldybės administracijos 215 kab., Bažnyčios g. 4, Šakiuose

KONTROLĖS KOMITETO POSĖDŽIO, VYKSIANČIO 2017 M. LAPKRIČIO 21 D. 8.30 VAL., DARBOTVARKĖ
2017-11-17

1. Dėl rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos I. Šeflerienės galimų veiksmų įvertinimo.                                              

2. Dėl prisijungimų tarybos nariams sukūrimo savivaldybės administracijos dokumentų valdymo sistemoje.

3. Dėl Šakių socialinių paslaugų centro direktorei nustatyto pareiginės algos pastoviosios dalies koeficiento.

4. Dėl nevyriausybinių organizacijų, teikiančių socialinės rizikos šeimų koordinavimo centro paslaugas, konkurso.     
     

Komiteto pirmininkas Mindaugas Tarnauskas 

RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIO, VYKSIANČIO 2017 M. LAPKRIČIO 24 D. 10.00 VAL., DARBOTVARKĖ
2017-11-16

Komitetų posėdžių darbo laikas:

Lapkričio 21 d. (antradienį) 10.00 val. Ūkio ir verslo komiteto posėdis;

Lapkričio 21 d. (antradienį) 14.00 val. Švietimo, sveikatos, kultūros ir socialinių reikalų komiteto posėdis;

Lapkričio 22 d. (trečiadienį) 14.00 val. Finansų ir rajono plėtros komiteto posėdis.

PARENGTAS KULTŪROS PAVELDO OBJEKTO 1918 M. VASARIO 16-OSIOS LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTO SIGNATARO SALIAMONO BANAIČIO IR KOMPOZITORIAUS KAZIMIERO VIKTORO BANAIČIO GIMTOSIOS SODYBOS VIETOS (U.K. 23140) (ŠAKIŲ SEN.) INDIVIDUALUS APSAUGOS REGLAMENTAS
2017-11-16
PARENGTAS KULTŪROS PAVELDO OBJEKTO MAGAZINO (U.K. 1613) (KRIŪKŲ SEN.) INDIVIDUALUS APSAUGOS REGLAMENTAS
2017-11-16
ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIA ATRANKĄ REGIONINĖS PLĖTROS SKYRIAUS PROJEKTŲ KOORDINATORIAUS PAREIGOMS UŽIMTI
2017-11-16
PRADĖTI VYKDYTI ŠAKIŲ MIESTO SKVERO REKONSTRUKCIJOS DARBAI
2017-11-15

 Šakių rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama tarptautinį projektą Nr. LT-PL-1R-034 „Draugystės parkai 2“, pradėjo Šakių miesto skvero rekonstrukcijos darbus. Rangos darbų sutartis pasirašyta 2017-10-10 su UAB „Šilutės polderiai“. Darbus planuojama baigti 2018-12-31.

Vykdant skvero rekonstrukciją, planuojama sutvarkyti likusią skvero dalį darbus išskaidant į du etapus. 1B etapo darbai bus vykdomi įgyvendinant projektą Nr. LT-PL-1R-034 „Draugystės parkai - 2“, II etapo darbai bus vykdomi įgyvendinant projektą „Draugystės parkai – 3“.

Vykdant rekonstrukcijos darbus, planuojama įrengti kietų dangų aikšteles ir takus, požemines komunikacijas (vandentiekį ir kanalizaciją), apšvietimo tinklus kartu su šviestuvais, pliumpą, vaikų žaidimo aikštelę, sutvarkyti žaliąją zoną, gėlynus, pasodinti medžius bei įrengti likusią atraminės sienutės dalį.

TEATRO DIENOS RENGINIAI KUDIRKOS NAUMIESTYJE
2017-11-15

Lapkričio 25 d. Kudirkos Naumiesčio kultūros centre vyks tetaro dienos „Sau, tautai, žmonijai“ apžiūra „Mūsų siela gali aukščiau pakilti“. RENGINIO PROGRAMA:

SKELBIAMAS ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS 2018 – 2024 METŲ STRATEGINIO PLĖTROS PLANO PROJEKTAS
2017-11-14

Skelbiame Šakių rajono savivaldybės 2018 – 2024 metų strateginio plėtros plano projektą.

Kviečiame aktyviai diskutuoti ir teikti pasiūlymu el. paštu savivaldybe@sakiai.lt.

Nuoroda į Šakių rajono savivaldybės 2018 – 2024 metų strateginio plėtros plano projektą:

/go.php/Strateginis-planavimas77424773

Šakių rajono savivaldybės 2018 – 2024 metų strateginis plėtros planas. Esamos situacijos analizė (projektas). 1 dalis

Šakių rajono savivaldybės 2018 – 2024 metų strateginis plėtros planas. Priemonių planas (projektas). 2 dalis. 

KVIEČIAME Į VERSLO DIENĄ
2017-11-14

Šakių verslo informacijos centras visus neabejingus verslui kviečia dalyvauti verslo dienos šventėje Sintautuose, kuri vyks lapkričio 16 d. Šventėje konkurso „Sukurrta Šakių krašte“ nugalėtojui bus įteikta Kęstučio Dovydaičio sukurta „Skruzdė“. 

SVARBI INFORMACIJA SERGANČIUS VAIKUS SLAUGANTIEMS ASMENIMS
2017-11-14

Seimas priėmė Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pataisas, kurios įsigalios kitų metų sausį. Pataisomis nuspręsta sergančius sunkiomis ir ypač sunkiomis ligomis vaikus slaugantiems šeimos nariams mokėti ligos socialinio draudimo išmoką ilgesnį laikotarpį. Be to, teisę gauti ligos išmokas šiais atvejais įgis ir apdrausti seneliai.

KVIEČIAME ATLIKTI TYRIMUS
2017-11-14

Lapkričio 14 d. minima Tarptautinė diabeto diena. Minint šią dieną lapkričio 14, 15 ir 16 dienomis nuo 8.00 iki 10.00 val. Šakių rajono cukralige sergančiųjų klubo „Linelis“ patalpose (Gimnazijos g. 1, senoji biblioteka) bus atliekami profilaktiniai gliukozės ir bendro cholesterolio kiekio kraujuje tyrimai rajono gyventojams. Kviečiame atvykiti nepusryčiavus.

Klubo „Linelis“ taryba

JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS ORGANIZUOJA KARINES PRATYBAS
2017-11-13

Š.m. lapkričio 20 – gruodžio 1 dienomis Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai (10 karių), kartu su sąjungininkų kariais iš Olandijos (6 kariai), nurodytoje teritorijoje atliks taktines treniruotes. Pratybose kariai važinės tiek kariniu, tiek civiliniu transportu. Ginklai ir garsinė imitacija nebus naudojama.

KVIEČIA KALĖDINĖ RANKŲ DARBO GAMINIŲ MUGĖ
2017-11-13
KĄ TURI ŽINOTI GYVENTOJAS, VYKDANTIS PREKYBINĘ VEIKLĄ INTERNETU
2017-11-13

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) primena, kad gyventojai, ketinantys vykdyti ar vykdantys prekybinę veiklą internetu, privalo įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą (veiklos rūšis - užsakomasis pardavimas paštu arba internetu) ar steigti įmonę ir atitinkamai mokėti mokesčius. Prekyba internetu nepriskiriama veikloms, kuriomis gali būti verčiamasi turint verslo liudijimą.

Archyvas
Renginiai
Klasikinės muzikos koncertas ,,Nuo J.S.Bacho iki A.Piacolos’’
2017-11-19 14:00
Renginio vieta:  Zyplių dvaras
Gyvas ,,Auksinio proto’’ žaidimas
2017-11-21 19:00
Renginio vieta:  Zyplių dvaras
Švenčių belaukiant, rankdarbiai namams ir dovanoms.
2017-11-22 15:00
Renginio vieta:  Janukiškių dienos centre
Adventinių vainikų pynimo edukacija
2017-11-22 17:00
Renginio vieta:  Kriūkų BC
Kinas „3 milijonai eurų “
2017-11-22 18:00
Renginio vieta:  Šakių KC
Protmūšių ciklas. Protmūšis, skirtas Piliakalnių metams paminėti
2017-11-23 18:00
Renginio vieta:   Gelgaudiškio KC
Teatro vakaras
2017-11-24 16:00
Renginio vieta:  Barzdų LC
Rajono talentų šou „Muzikuojančios šeimos“
2017-11-24 17:00
Renginio vieta:   Gelgaudiškio dvare
Jaunimo vakaras
2017-11-24 18:00
Renginio vieta:  Plokščių mokykla daugiafunkcis centras
Respublikinė mėgėjų teatrų atranka į Dainų šventės Teatro dieną "Mūsų siela gali aukščiau pakilti"
2017-11-25 11:00
Renginio vieta:   Kudirkos Naumiesčio KC
Jauno vyno paroda- pramoginė edukacija ,,Žalio vyno šventė“.
2017-11-25 13:00
Renginio vieta:  Zyplių dvaras
Diskoteka
2017-11-25 21:00
Renginio vieta:  Griškabūdžio KC
Rudens šventė „Lapkričio melodijos“
2017-11-26 15:00
Renginio vieta:  Panovių LS
Paroda „ Po angelo sparnu”
2017-11-28 16:00
Renginio vieta:  Griškabūdžio KC
Gyvas ,,Auksinio proto’’ žaidimas
2017-11-28 19:00
Renginio vieta:  Zyplių dvaras

             
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: savivaldybe@sakiai.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.