ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,
El. p. savivaldybe@sakiai.lt
Kodas 188772814

Spausdinti
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai

NUO 2018 M. VASARIO 26 D. PRASIDEDA MOKYMAI NAUJAI GRUPEI BŪSIMŲ GLOBĖJŲ (RŪPINTOJŲ IR ĮTĖVIŲ). MOKYMAI VYKS ŠAKIŲ SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRE. JŪS DAR GALITE SUSPĖTI PRISIJUNGTI PRIE ŠIOS GRUPĖS, TAPTI GLOBĖJU (RŪPINTOJU AR ĮTĖVIU). KREIPTIS: 8 345 60765, ruta.lebedzinskiene@sakiai.lt. IŠSAMESNĖ INFORMACIJA PIRMAS ŽINGSNIS.Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
 

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 30608479
Šiandien apsilankė: 490
Dabar naršo: 160

 

Naujienų prenumerata

Turistui  

Turizmo informacijos centras

 

 
Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas  
Planavimo dokumentai

Klausimai, pasiūlymai  
Rašyti laišką  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 LIETUVOS KARIUOMENĖ

 


„Marijampolės regiono integruota

teritorijų vystymo programa 2014-2020 m.“


 
 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

Naujienos
SAVIVALDYBĖS MERO SVEIKINIMAS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENOS PROGA
2018-02-14

KULTŪROS ŠVIESUOLIAMS –SIMBOLINIAI „AITVARAI“
2018-02-13

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, simboliniai „Aitvarai“ į rankas nusileis šiems žmonėms ir kolektyvams:

Už dainomis puošiamą gimtinę – Vismantei Vasaitytei; Už nuolatinę pagalbą ir rūpestį savo krašto kultūra – Arvydui Vidžiūnui; Metų rėmėjams – VšĮ Mano skveras; Metų kultūros partneriams – Japonijos ambasadai Lietuvoje; Už nuopelnus Lietuvos kultūrai – Augenijai Kasparevičienei; Už šeimos muzikavimo tradicijos puoselėjimą – Mamų ir dukrų kvartetui; Premija – Rūtai Bučinskaitei. 

SUOMIJOS AMBASADOS DOVANOS
2018-02-13

Suomijos Respublikos Ambasada sveikina Lietuvą Valstybės atkūrimo 100-ųjų metinių proga ir dovanoja Lietuvos bibliotekoms profesoriaus Henriko Meinanderio 100 knygų „Suomijos istorija". Tokią knygą, pasak Šakių viešosios bibliotekos direktorės Kristinos Lebedžinskienės,  gavo ir viešoji biblioteka.

O Suomijos ambasadorius Christer Michelsson pasveikino Plokščių mokyklos daugiafunkcio centro bendruomenę Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga ir padovanojo „Suomijos istoriją“.  

NOMINACIJA "METŲ KULTŪROS PARTNERIS" ĮTEIKTA JAPONIJOS AMBASADAI
2018-02-13

Vasario 13 dieną rajono savivaldybės posėdžių salėje Japonijos ambasadoriui p. Toyoei Shigeeda įteiktas „Aitvaro“ apdovanojimas už kultūrinę partnerystę 2017 metais. Iškilmingo renginio metu ambasadoriui dėkojo Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, akcentavęs, kad tikisi, jog gražiai užsimezgę kultūriniai ryšiai bus stiprinami ir ateityje. P. Toyoei Shigeeda susirinkusius pasveikino lietuviškai, pasidžiaugė gražiu dviejų šalių bendradarbiavimu,

MIRĖ KRAŠTIETIS VYSKUPAS JUOZAS PREIKŠAS
2018-02-11

2018 m. vasario 11 d. Kauno klinikose, eidamas 92-uosius gyvenimo metus mirė Panevėžio vyskupas emeritas Juozas Preikšas. Labai liūdna, kad šviesios atminties Vyskupas nesulaukė Vasario 16-osios.

ŽYGIAVO PARTIZANŲ KOVŲ KELIAIS“
2018-02-10

Šeštadienį gražus žiemos rytas pakvietė į seniai planuotą pėsčiųjų žygį „Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais". Jame dalyvavęs rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis įveikę trylikos kilometrų trasą. Pasak rajono vadovo, buvo smagu žygiuoti su tiek daug jaunimo, gražių ir geranoriškų žmonių. Per 1000 žygeivių susipažino su mūsų kraštu ir svetingais jo žmonėmis. „Ačiū Lekėčių bendruomenės žmonėms, kariuomenės kūrėjams savanoriams, šauliams, Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo centro žmonėms už susiklausymą, bendruomeniškumo jausmą“,– sakė rajono meras.

ROTUŠĖ PRAŽYDO TRISPALVĖMIS TULPĖMIS
2018-02-09

Rajono savivaldybės pastatas pasipuošė trispalvėmis tulpėmis, jos papuoš ir kiekvieną savivaldybės darbuotoją. Rotušės bendruomenė rengiasi džiugiai mūsų tautos šventei – Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis dėkoja visiems už bendruomeniškumą.

BIBLIOTEKOJE – „AKLAS PASIMATYMAS SU KNYGA“
2018-02-07

Vasaris-Meilės mėnuo. Meilės artimui, sau, Lietuvai...

Kviečiame švęsti ir patirti nuotykį Bibliotekoje – išbandyti aklą pasimatymą su knyga!

Vaikų literatūros ir suaugusiųjų aptarnavimo skyriuose iki kovo 1d. Jūsų laukia gražiai pasipuošusios ir pasimatymui pasiruošusios knygos.

IMKITE, IŠPAKUOKITE *, SKAITYKITE!!!

*tik namuose J

ATIDUOKIME BALSĄ UŽ SAVO RAJONO MERĄ
2018-02-07

Portalas alfa lt paskelbė konkursa „Metų meras“, kuriuo siekia paskatinti diskusiją, kokios mero asmeninės ir dalykinės savybės lemia gerus rezultatus, atkreipti dėmesį į galbūt tyliai, bet efektyviai dirbančius merus, palyginti gyvenimo kokybę, verslo aplinką savivaldybėse, paskleisti gerąją vadovų patirtį, atrasti nesėkmių priežastis, silpnąsias vietas. 

Šiuo metu vyksta svarbiausias etapas – balsavimas. Kiekvienam iš 60 Lietuvos merų Jūs turite po vieną balsą. Pasirinktą merą iš savo įrenginio galite įvertinti teigiamai (balsuoti „už“) arba neigiamai (balsuoti „prieš“). Savo balsą galima atiduoti iki vasario 28 dienos.

 Palaikykime savo rajono merą Edgarą Pilypaitį 

Portalo Alfa.lt skaitytojų balsai sudarys 50 proc. galutinio mero darbo įvertinimo. Tokį pat vertinimo svorį – 50 proc. – turės ekspertų komisija, sudaryta iš projekto partnerių – Laisvosios rinkos instituto – ir žurnalo IQ, britų savaitraščio „The Economist“ partnerio Lietuvoje, atstovų. Skelbiant galutinius konkurso „Metų meras“ rezultatus, bus pateikiami apibendrinti ekspertų vertinimo ir portalo Alfa.lt skaitytojų balsavimo rezultatai.

ŽYGIS ADOLFUI RAMANAUSKUI-VANAGUI ATMINTI
2018-02-07

Vasario 7-15 dienomis Krašto apsaugos savanorių pajėgos (KASP) organizuoja žygį Adolfui Ramanauskui-Vanagui atminti. Žygyje dalyvauja 20 profesinės karo tarnybos karių ir karių savanorių, kurie pradės kelionę Lazdijuose ir pabaigs Minaičiuose, Radviliškio rajone. Žygio marštrutas suplanuotas remiantis Adolfo Ramanausko-Vanago istorine kelione į visos Lietuvos partizanų vadų suvažiavimą, kuriame 1949 m.  vasario 16 d. buvo priimta Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio tarybos deklaracija. Žygio metu kariai aplankys ir pagerbs atmintinas vietas, susijusias su partizanų žuvimo, mūšių ir bunkerių vietomis. 

Žygio maršrutas eis ir per mūsų rajoną. Vasario 10 d. žygeivių maršrutas: 32,7 km Pilviškiai-Barzdai-Griškabūdis-Šakiai, vasario 11 d. – 32 km: Šakiai-Baltkojai-Varčiuliai-Degėsiai-Bunikiai-Kiduliai-Jurbarkas. 

PRADĖJO DIRBTI SAVIVALDYBĖS MERO PATARĖJAS
2018-02-06

Nuo vasario 1 dienos rajono savivaldybės mero Edgaro Pilypaičio patarėju pradėjo dirbti šakietis Edvinas Albrektas. Vaikinas yra Kauno technologijos universiteto politinių mokslų magistras, jis kuruos darbo su jaunimu, su kaimo bendruomenėmis ir kitas sritis.

ATSISVEIKINO SU ILGAMEČIU KOLEGA
2018-02-02

 

Penktadienį rajono savivaldybės administracijos bendruomenė atsisveikimo su ilgamečiu savivaldybės administracijos Ūkio skyriaus vedėju Kęstučiu Kuncaičiu. Rajono savivaldybės meras padėkojo vedėjui už darbą, palinkėjo sėkmės ateityje.K. Kuncaitis savivaldybėje išdirbo daugiau kaip 20 metų.

PASVEIKINO NAUJĄJĄ BIBLIOTEKOS DIREKTORĘ
2018-02-01

Vasario 1 d. rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis pasveikino naująją Šakių viešosios bibliotekos direktorę Kristiną Lebedžinskienę. Rajono vadovas palinkėjo įstaigos vadovei sėkmės darbe, gerų sumanymų ir sklandaus darbo. 

VEIKLĄ PRADEDA RAJONO BENDRUOMENINIAI ŠEIMOS NAMAI
2018-01-31

Šakių rajono savivaldybės administracija  vykdo projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai plėtra Šakių rajono savivaldybėje“. Projektas įgyvendinamas kartu su partneriu VšĮ Gelbėkit vaikus Šakių vaikų dienos centru, kuris atlieka Bendruomeninių šeimos namų funkcijas ir teiks kompleksines paslaugas šeimoms. Projekto tikslas – sudaryti palankias sąlygas visoms Šakių rajono savivaldybės  šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas ir užtikrinti jų prieinamumą, siekiant įgalinti šeimą spręsti krizes. Projekto vertė – 244 510 Eur, tęstinumas – iki 2020 m. gruodžio 20 d.

ĮVYKO PIRMASIS 2018 METŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS
2018-01-29

Sausio 26 d. įvyko rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu taryba pritarė 40 klausimų. Posėdžio metu taryba nusprendė suteikti Šakių Garbės piliečio vardą Stasei Valkerienei už nuopelnus vaikų sveikatos srityje. Skirta 500 Eur dydžio premija Rūtai Bučinskaitei už audimo tradicijų atgaivinimą, zanavykų tekstilės ir tautinio kostiumo sklaidą ir 500 Eur premija Auksei Gaižauskaitei už dalyvavimą tarptautiniame sintetinės biologijos konkurse „iGEM 2017 Giant Jamboree“ Bostone (JAV) ir kartu su Lietuvai atstovaujančia Vilniaus universiteto komanda laimėtą Didįjį prizą (I vietą) bei aukso medalį. Taryba nusprendė 2018 metus paskelbti Vinco Kudirkos ir „Tautiškos giesmės“ metais.

Archyvas
Aktualijos
ATLIKIME SAVO PILIETINĘ PAREIGĄ – NEPAMIRŠKIME IŠKELTI VALSTYBĖS VĖLIAVŲ
2018-02-14

Primename, kad valstybės švenčių dienomis – Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją ir Liepos 6-ąją – Valstybės vėliava turi būti iškeliama ir ant gyvenamųjų namų.

Valstybės vėliava – oficialus Lietuvos valstybės simbolis. Valstybinės vėliavos naudojimą reglamentuoja įstatymas. Visi piliečiai privalo gerbti vėliavas, jos turi atitikti įstatymo nustatytus reikalavimus, būti tvarkingos ir nenublukusios. Vėliavos gali būti keliamos prie pastatų, virš ar ant pastatų.

SKELBIAMAS KŪNO KULTŪROS IR SPORTO PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSAS
2018-02-13

Skelbiamas Šakių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursas!

Konkurso organizatorius: Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras;

 Konkurso dalyviai: konkurse gali dalyvauti tik Šakių rajone įregistruotos nevyriausybinės sporto organizacijos (toliau – Organizacijos), kurių steigimo dokumentuose nurodyta, kad jų pagrindiniai tikslai ir veiklos sritis yra kūno kultūros ir sporto veikla.

RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIO, VYKSIANČIO 2018 M. VASARIO 21 D. 10.00 VAL., DARBOTVARKĖ
2018-02-13

Komitetų posėdžių darbo laikas:

Vasario 19 d. (pirmadienį)  14.00 val. Švietimo, sveikatos, kultūros ir socialinių reikalų komiteto posėdis;

Vasario 20 d. (antradienį) 10.00 val. Ūkio ir verslo komitetas;

Vasario 20 d. (antradienį) 14.00 val. Finansų ir rajono plėtros komiteto posėdis.

RAJONO SAVIVALDYBĖS 2018 M BIUDŽETO PROJEKTAS
2018-02-09
RAJONO SAVIVALDYBĖS 2018-2020 M. STRATEGINIO VEIKLOS PLANO PROJEKTAS
2018-02-09
KVIEČIAME Į SEMINARĄ PRIENUOSE
2018-02-09

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir „Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves“ vasario 14 d. Prienuose organizuoja seminarą ir tikisi aktyvaus žemdirbių dalyvavimo. Seminaro tema: „KPP 2014-2020 m. programos priemonės „Bendradarbiavimas“ Veiklos srities „Parama trumpoms tiekimo grandinėms skatinti ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu“ nuostatų pristatymas“.

DARBOTVARKĖ: 

9.40–10.00 Dalyvių registracija, sutikimo kava;

10.00 – 11.30 Programos priemonės „Bendradarbiavimas“ veiklos srities „Parama trumpoms tiekimo grandinėms skatinti ir vietos rinkoms skatinti vietos lygmeniu“ nuostatų pristatymas;

11.30 – 12.00 Klausimai, diskusijois, seminaro apibendrinimas.

PRADĖJO VEIKLĄ NAUJA SOCIALINĖS GLOBOS ĮSTAIGA
2018-02-09

2017 m. gruodžio 12 d. VšĮ Kudirkos Naumiesčio parapijos socialinės pagalbos centras įgijo naujas licencijas – grupinio gyvenimo namų veiklai, suaugusiems asmenims su negalia, senyvo amžiaus asmenims. Grupinio gyvenimo namai – socialinės globos įstaiga, skirta gyventi iki 10 asmenų.  Nuo 2018 m. sausio mėnesio Kudirkos Naumiesčio parapijos socialinės pagalbos centro grupinio gyvenimo namuose jau apgyvendinti 3 asmenys.

 Asmuo (globėjas ar kitas suinteresuotas asmuo) norintis patekti į globos įstaigą, pirmiausia turi kreiptis į seniūniją pagal gyvenamąją vietą.

RAJONE SKELBIAMA GRIPO EPIDEMIJA
2018-02-08

Rajono savivaldybės administracijos direktorius Dainius Grincevičius, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymo 26 straipsnio 3 dalies 3 punktu, Gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemiologinės priežiūros taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2012 m. sausio 30 d. įsakymu Nr. V-58 „Dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemiologinės priežiūros taisyklių patvirtinimo“, Šakių rajono savivaldybės administracijos nuostatų, patvirtintų Šakių rajono savivaldybės tarybos 2016 m. rugsėjo 23 d. sprendimu Nr. T-277 „Dėl Šakių rajono savivaldybės administracijos nuostatų patvirtinimo“, 24 punktu ir atsižvelgdamas į Marijampolės visuomenės sveikatos centro 2018 m. vasario 5 d. raštą Nr. (4-13 16.1.1 E)2-4427 „Dėl gripo epidemijos skelbimo Šakių rajono savivaldybėje“:

1. S k e l b i u nuo 2018 m. vasario 6 d. gripo ir ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemiją Šakių rajono savivaldybės teritorijoje. Epidemijos pabaiga bus skelbiama atskiru įsakymu.

SVARBIAUSIOS MOKESTINĖS NAUJOVĖS INDIVIDUALIOS VEIKLOS VYKDYTOJAMS IR GYVENTOJAMS
2018-02-07
 

2018 metais keičiasi keletas nuostatų, reglamentuojančių gyventojų gautų pajamų už nekilnojamojo turto nuomą ir pajamų iš individualios veiklos apmokestinimą. Su svarbiausiais mokestiniais pakeitimais supažindina Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė.

EMOCINĖS PAGALBOS LINIJŲ VEIKLOS FINANSAVIMAS
2018-02-06

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija tęsia finansavimą keleto emocinės pagalbos linijų veiklai. Vadovaujantis Emocinės pagalbos telefonu teikimo 2016–2018 metais projektų atrankos konkurso organizavimo nuostatais, Lietuvos emocinės paramos tarnybų asociacijos projekto „Emocinės pagalbos telefonu teikimas 2016-2018 metais“ finansavimas 2018 m. pratęstas. Projekto įgyvendinimui šiemet skirta 411 tūkst. eurų. Šis projektas apima Jaunimo, Vaikų, Vilties, Pagalbos moterims linijų ir linijos Doverija veiklą. Siekiant stiprinti pagalbos linijų darbą, šiemet skirtos lėšos 70 proc. didesnės nei pernai (236 tūkst. eurų).

VISUOTINIS ŽEMDIRBIŲ SUVAŽIAVIMAS
2018-02-02

Mieli žemdirbiai, kviečiame Jus dalyvauti Lietuvos ūkininkų sąjungos, Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos, Lietuvos grūdų augintojų asociacijos, Lietuvos pieno gamintojų asociacijos, Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos organizuojamame Visuotiniame žemdirbių suvažiavime, kuris vyks 2018 m. vasario 9 d. Jonavos sporto arenoje (Žeimių g. 17, Jonava). Suvažiavimo pradžia – 11 val. Būkime vieningi!

Dėl organizuoto nuvykimo iš Šakių prašome registruotis iki vasario 8 d. tel. 8 615 26382, e. paštu tomas310@gmail.com, Tomas Skaizgirys

STUDENTŲ DĖMESIUI!
2018-02-02

Informuojame, kad iki 2018 m. vasario 19 d. 17 val. rajono savivaldybės priimamajame (Bažnyčios g. 4, Šakiai, II aukštas), priimami dokumentai dėl socialinių stipendijų skyrimo studentams pavasario semestrui (t.y. 2018 m. vasario – birželio mėn. laikotarpiui). Stipendijos skiriamos  universitetų ir kolegijų studentams, neturintiems galimybių studijuoti dėl materialinių sunkumų. Studentai  rajono savivaldybės administracijai teikia šiuos dokumentus:

SAVIVALDYBĖS PARAMA ŠEIMOMS, GLOBOJANČIOMS VAIKUS
2018-01-29

                          

2017 m. rugsėjo 29 d. Šakių rajono savivaldybės taryba priėmė  sprendimą dėl papildomos paramos teikimo  šeimoms,   globojančioms vaikus. Nuo 2018 m. sausio 1 d.  šeimoms už vaikų priežiūrą ar globą (rūpybą) bus mokami pagalbos pinigai, 2 bazinių socialinių išmokų dydžio per mėnesį (šiuo metu – 76 Eur), priklausomai nuo vaikų skaičiaus.

ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIA ATRANKĄ ŽEMĖS ŪKIO SKYRIAUS SPECIALISTO PAREIGOMS UŽIMTI
2018-01-26
ŽMONIŲ INTERESAMS APSAUGOTI TEISMAS IŠ „NEG RECYCLING“ PAREIKALAVO SOLIDAUS UŽSTATO
2018-01-24

 Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) išplatino pranešimą, kad yra suskaičiuoti galimų finansinių sankcijų Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centrui dydžiai dėl to, kad nuo 2017 metų rugsėjo 27 d. regiono mišrios komunalinės atliekos nėra apdorojamos Mechaninio biologinio atliekų apdorojimo įrenginiuose.  APVA nurodo, kad MBA įrenginių projekto įgyvendinimui buvo išleista 10,2 milijono eurų, iš kurių Europos Sąjungos fondai finansavo 8,7 milijonus eurų. Šios lėšos buvo skirtos, kad Marijampolės regione būtų tinkamai sutvarkomos mišrios komunalinės atliekos ir užtikrinami aplinkosauginiai reikalavimai.

Archyvas
Renginiai
Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas
2018-02-18 11:30
Renginio vieta:   Sintautų KC
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestro koncertas, solistė – Dagna Kondratavičiūtė
2018-02-18 15:00
Renginio vieta:   Gelgaudiškio KC
Gyvas ,,Auksinio proto‘‘ žaidimas
2018-02-20 19:00
Renginio vieta:  Zyplių dvaras
Stefanijos Valuntienės ir Nijolės Šilingienės tekstilės darbų parodos pristatymas
2018-02-22 11:00
Renginio vieta:  Zanavykų muziejuje
Vido Bareikio koncertas
2018-02-22 18:00
Renginio vieta:  Šakių KC
Diskoteka
2018-02-24 21:00
Renginio vieta:   Griškabūdžio KC
Tautodailininkės Genės Bučiūnienės karpinių paroda ,,Juoda-balta‘”
2018-02-27 14:00
Renginio vieta:   Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras
Gyvas ,,Auksinio proto‘‘ žaidimas
2018-02-27 19:00
Renginio vieta:  Zyplių dvaras
Vilniaus kamerinio teatro spektaklis vaikams
2018-02-28 10:00
Renginio vieta:  Šakių KC
Užgavėnės
2018-03-13 16:00
Renginio vieta:  Barzdų LC

             
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: savivaldybe@sakiai.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.