ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,
El. p. savivaldybe@sakiai.lt
Kodas 188772814

Spausdinti
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
 

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 16122617
Šiandien apsilankė: 4830
Dabar naršo: 433

 

Naujienų prenumerata

Turistui  

Turizmo informacijos centras

 

 
Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas  
Planavimo dokumentai
Posėdžių transliacija  

Žiūrėti video transliaciją


Klausimai, pasiūlymai  
Rašyti laišką  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 LIETUVOS KARIUOMENĖ

 


„Marijampolės regiono integruota

teritorijų vystymo programa 2014-2020 m.“


 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

Aktualijos
MERO EDGARO PILYPAIČIO KREIPIMASIS

Mieli kraštiečiai!

Šiandien ištartais priesaikos žodžiais prisiimu atsakomybę kartu su Jumis visais kurti Šakių krašto žmonių gerovę.

Dėkoju už išreikštą didžiulį pasitikėjimą išrenkant mane Šakių rajono meru. Užtikrinu, kad mano deklaruojami teisingumo, solidarumo, principai nėra tik rinkiminė retorika. Esu įsitikinęs, kad tarnystė žmogui, savo bendruomenei, pridėtinės moralinės vertės kūrimas yra raktas į darnų sugyvenimą ir ekonominį progresą. Turime nustoti kovoti, o pradėti kurti ir dalintis. Jei kova vis tik būtų neišvengiama, tai kovokime ne PRIEŠ, o UŽ!

 

Šioje savivaldybės kadencijoje peržengėme pusiaują. Labai svarbu, koks bus finišas, kurį pasiekę galėtume pasakyti: gerai padirbėjome ir baigiame 2014 – 2020 m. europinės paramos investavimą į tas rajono sritis, kurios būtų pagrindas ateities socialinei ir ekonominei mūsų raidai, kryptingai dirbome mūsų ateities strategijos parengime, išplėtojome bendradarbiavimą su artimiausiais kaimynais, sustabdėme tolesnę neigiamą demografinę slinktį arba bent sumažinome jos greitį, tinkamai pasirūpinome pačiais silpniausiais mūsų bendruomenės nariais.

Visiems mums linkiu vilties, sveikatos ir kantrybės tęsiant tai, kas gero pradėta, sumanyta. Linkiu drąsos naujoms idėjoms bei sėkmės jas įgyvendinant.

Zanavykų žemė – lietuviško žodžio gimtinė, himno lopšys ir signatarų kraštas – laukia visų mūsų teisingų ir išmintingų sprendimų. Susitelkime!

Sveikinu į tarybos narių gretą įsijungusį Antaną Burkšaitį. Dėkoju laikinai mero pareigas ėjusiam tarybos nariui Juozui Puodžiukaičiui, kurio darbas, sukaupta patirtis ir santūrumas labai padėjo mūsų savivaldai šiame rinkimų kampanijos laike. Ačiū! Linkiu gerbiamajam Juozui visada lydinčio optimizmo ir sveikatos!

 

Savivaldybės meras

Edgaras Pilypaitis

2017 m. gegužės 19 d.

Šakiai

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

             
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: savivaldybe@sakiai.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.