ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,
El. p. savivaldybe@sakiai.lt
Kodas 188772814

Spausdinti
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
 

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 27769422
Šiandien apsilankė: 13552
Dabar naršo: 1211

 

Naujienų prenumerata

Turistui  

Turizmo informacijos centras

 

 
Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas  
Planavimo dokumentai

Klausimai, pasiūlymai  
Rašyti laišką  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 LIETUVOS KARIUOMENĖ

 


„Marijampolės regiono integruota

teritorijų vystymo programa 2014-2020 m.“


 
 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

Naujienos
KVIEČIAME Į SPAUDOS KONFERENCIJĄ
2017-12-18

Gruodžio 21 d. 13.30 val. rajono savivaldybės posėdžių salėje rengiama tradicinė rajono vadovų spaudos konferencija. Kviečiame žurnalistus aktyviai dalyvauti, o rajono gyventojus stebėti transliaciją interenetu.

PADĖKOS POPIETĖ SUŠILDĖ ŠIRDIS
2017-12-15

Ketvirtadienį Šakių kultūros centre „Jaunystė“ buvo surengta Padėkos popietė, kurią organizavo Šakių neįgaliųjų draugijos kuratorė bei „Bočių“ pirmininkė Liuda Samuolienė. Renginio metu padėkota žmonėms už gerumą, bendravimą, buvimą šalia, ištiestą pagalbos ranką. Susirinkusius pasveikino rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė, Šakių seniūnas Dalius Jasevičius, rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Saulius Rakauskas, rajono neįgaliųjų koordinacinės tarybos pirmininkė Janina Jokūbaitienė,buvęs ilgametis rajono vadovas Juozas Bertašius. Padėkos popietėje koncertavo Šakių meno mokyklos auklėtiniai, ansamblis „Siesartis“ ir TAU moterų ansamblis.   

GYVENTOJAMS RAMIAU, KAI ŠALIA GYVENA SAVANORIAI UGNIAGESIAI
2017-12-14

„Kai šalia gyvena savanoriai ugniagesiai, miestelio žmonės jaučiais saugesni, – sako Barzdų seniūnijos seniūnas Remigijus Naujokaitis. – Jei ne savanoriai Edmundas Grajauskas ir Egidijus Jocius, tai nebūtų ir gaisrinės. Kai buvo panaikinta Barzdų ugniagesių komanda, gaisrinės pastatas buvo perduotas seniūnijai. Ugniagesiai išsisikirstė kas sau, tik šie du vyrai liko dirbti savanoriais ugniagesiais. Penkerius metus jie dirbo be atlyginimo, savo noru, taigi jie yra tikri savanoriai.“

Visą straipsnį apie šaunius vyrus skaitykite:  

http://www.vpgt.lt/go.php/lit/Gyventojams-ramiau-kai-salia-gyvena-savanoriai-ugniagesiai/4564

ATIDUOTUVIŲ IDĖJA PRADEDAMA ĮGYVENDINTI IR MARIJAMPOLĖS APSKRITYJE
2017-12-12

Atiduotuvių judėjimas tampa vis populiaresnis visame pasaulyje. Tai – dalinimosi dar gerais daiktais platformos, kuriose žmonės vieni kitiems atiduoda dar tinkamus naudoti, bet jiems jau nebereikalingus baldus, drabužius, avalynę, namų apyvokos daiktus ir kt. „UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras nuo ateinančių metų sausio mėnesio pradeda įgyvendinti naują projektą “Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo sistemos infrastruktūros plėtra“, - pasakojo projektų administratorė Rita Mincienė. – Vienoje šio projekto dalių, kurią įgyvendins rangovas UAB „Sumeda“,  esame suplanavę atnaujinti esamas apskrityje 6 didžiųjų ir specifinių atliekų surinkimo aikšteles, esančias visose apskrities savivaldybėse ir prie regioninio sąvartyno, ir įrengti dar 3 naujas tokias aikšteles Gelgaudiškyje, Kudirkos Naumiestyje ir Kybartuose. Šiose aikštelėse bus įrengtos specialios stoginės atliekas paruošti pakartotiniam naudojimui, į kurias žmonės galės  atnešti ir ateiti bei nemokamai pasiimti naudojimui dar tinkamų daiktų“.

ŠAKIŲ BASEINE–RENGINYS „VANDENS KALĖDOS“
2017-12-11

Gruodžio 9 d. Šakių rajono savivaldybės Jaunimo kūrybos ir sporto centro baseine vyko sporto ir pramogų renginys „Vandens Kalėdos“. Mūsų rajone per metus vyksta daug įvairių sporto renginių, skirtų suaugusiems ir moksleiviams. Šį šeštadienį Šakių rajono gyventojai ir miesto svečiai turėjo išskirtinę galimybę pasidžiaugti netradiciniu sporto ir pramogų renginiu, skirtu visai šeimai. Baseino lankytojams buvo siūlomos neeilinės vandens pramogos: irklenčių treniruotė, vandens burbulų lenktynės, pirties seansas, plaukimo varžybos Šakių rajono mero Edgaro Pilypaičio taurei laimėti.

SKELBIU AKCIJĄ „100 DARBŲ LIETUVAI“
2017-12-10

                                 

Lietuva prasideda nuo kiekvieno iš mūsų. Ir nuo kiekvieno iš mūsų priklauso, kokia ji yra ir bus. Kviečiu prisidėti prie akcijos „100 darbų Lietuvai“ ir registruoti savo iniciatyvas, skirtas mūsų Valstybės atkūrimo 100-mečiui. Pateikusieji idėją turi ją ir įgyvendinti ne biudžeto lėšomis. Geriausios įgyvendintos idėjos bus įvertintos. Visi kartu padarykime gerų darbų savo miestui, bendruomenei, kaimui, vieni kitiems ir šis jubiliejus taps daug prasmingesnis, artimesnis, nes jame paliksime dalelę savęs. Teikti savo idėjas ir jas įgyvendinti gali įstaigos, organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės, atskiri žmonės ir t.t.

        Iniciatyvas prašytume registruoti  iki 2017 m. gruodžio 31 d.  el. pašto adresais edgaras.pilypaitis@sakiai.lt;  augenija.kaspareviciene@sakiai.lt

RENGINYS, SKIRTAS TARPTAUTINEI ANTIKORUPCIJOS DIENAI PAMINĖTI
2017-12-10

Gruodžio 8 d. Šakių rotušėje buvo surengta rajono moksleivių piešinių paroda tema „Kaip gyventume, jei nebūtų šešėlinės ekonomikos". Konkurse dalyvavo Kudirkos Naumiesčio, Lukšių, Lekėčių, Šakių „Varpo" ir kitų mokyklų jaunieji menininkai. Vertinimo komisija moksleivius pavaišino saldumynais, o rajono laikraštis „Draugas" įteikė savo prizą „Varpo“mokyklos moksleivei Milenai Masteikaitei.

KVIEČIAME TEIKTI SIŪLYMUS DĖL ŠAKIŲ RAJONO GARBĖS PILIEČIO VARDO SUTEIKIMO
2017-12-09

Netrukus prasidės 2018-ieji, Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio metai, todėl dera pagerbti ir įvertinti žmones, labiausiai nusipelniusius kuriant  savo krašto kultūrą, ekonominę, socialinę ir dvasinę gerovę.

Kviečiame  tarybos narius, nevyriausybines organizacijas, vietos bendruomenes, įstaigas, ne mažesnes nei 10 asmenų gyventojų grupes teikti pasiūlymus raštu Šakių rajono savivaldybės administracijai, pateikiant:

  1. Išsamią informaciją apie kandidato(-ės) nuopelnus rajonui.
  2. Gyvenimo aprašymą.
  3. Ne mažiau kaip dvi rekomendacijas.

 Siūlymus prašome teikti iki 2017 m. gruodžio 31 d.

PAMINĖJO JAPONIJOS IMPERATORIAUS GIMTADIENĮ
2017-12-08

Rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, mero patarėja Violeta Simonavičienė, savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė ir skyriaus vyriausioji specialistė Aurelija Papievienė Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje J.E  Toyoei Shigeeda kvietimu ketvirtadienį dalyvavo Vilniuje vykusiame priėmime, skirtame Jo Didenybės Japonijos imperatoriaus gimtadienio progai. 

MERO PADĖKOS RAŠTAI – NEĮGALIŲJŲ DRAUGIJOS BENDRUOMENEI
2017-12-07

Trečiadienį Gelgaudiškio kultūros centre vyko rajono neįgaliųjų draugijos šventinė popietė. Jos metu apžvelgti svarbiausi besibaigiančių metų darbai, pasidalinta gerąja patirtimi. Renginį vedusi nejgaliųjų draugijos pirmininko pavaduotoja Edita Zabramskienė padėkojo likimo draugams už aktyvią veiklą, supratimą, dalyvavimą renginiuose, palinkėjo gražių švenčių. Šventinėje popietėje dalyvavęs rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis Padėkos raštus įteikė rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkui Sauliui Rakauskui, jo pavaduotojai Editai Zabramskienei ir skyriaus finansininkei Jūratei Steponaitienei. Šie žmonės draugijoje dirba jau dešimtmetis. Rajono vadovas palinkėjo jiems geros sveikatos, gražių sumanymų ateityje. 

PARODA, SKIRTA DAILĖS SKYRIAUS 25-MEČIUI PAMINĖTI
2017-12-07

Gruodžio 6 d. rajono savivaldybės fojė atidaryta Šakių rajono meno mokyklos Dailės skyriaus moksleivių baigiamųjų darbų paroda „Iš mokyklos fondų“. Paroda skirta Dailės skyriaus įkūrimo 25-mečiui paminėti. Joje eksponuojami baigiamieji darbai, sukurti įvairių metų ir laidų skirtingo amžiaus moksleivių. Temos taip pat labai skirtingos, daugeliu atvejų atspindinčios jaunųjų menininkų savitą požiūrį į žmogų, gamtą, pasaulį. Tai tapybos, grafikos ir kompozicijos darbai, atlikti įvairia technika. Mokiniams kūrybines idėjas įgyvendinti padėjo dailininkai, dirbę ar tebedirbantys šiuo metu – Lolita Rūgytė, Vytautas Kaunas, Kęstutis Dovydaitis, Mindaugas Pauliukas, Jonas Maldžiūnas. Šia paroda organizatoriai nori atkreipti dėmesį į Zanavykų krašte vykstančias menines veiklas, profesionalaus meno sklaidą, jaunųjų kūrėjų talentą ir darbus. Parodos dalyvius pasveikino rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė. Rajono vadovas Padėkos raštą įteikė Dailės skyriaus įkūrėjai Lolitai Rūgytei. 

TARPTAUTINĖ NEĮGALIŲJŲ DIENOS PAMINĖJIMO ŠVENTĖ
2017-12-06

Bendrija „Atgaiva“ kartu su Lietuvos muzikų rėmimo fondu kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, gruodžio 4 d., Vilniuje,  Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, organizavo Tarptautinės neįgaliųjų dienos paminėjimo šventę „Dainuok, širdie, gyvenimą“.  Šventės globėja – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Renginio metu koncertavo Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos simfoninis orkestras ir solistai, Vilniaus miškų urėdijos folkloro ansamblis „Nalšia“.

BENDRUOMENĖS PASIDŽIAUGĖ PUIKIAIS REZULTATAIS
2017-12-06

Girėnų bendruomenės centre susirinkę rajono bendruomenių pirmininkai, nariai aptarė besibaigiančius metus, pasidžiaugė gražia veikla, puikiais rezultatais. Renginio metu nominuotos aktyviausios rajono bendruomenės. Nominacija „Bendruomenės lyderis“ skirta Girėnų bendruomenės centro pirmininkei Irenai  Sakalauskienei.  „Jūs esate tas žmogus, kurio gyvenimas matuojamas meile savam kraštui. Į tą meilę Jūs sudedate viską, ką turite geriausio: darbštumą, išmintį, toleranciją, ieškojimus ir atradimus“,- sakoma apdovanojime. Girėnų bendruomenė pelnė ir Aktyviausios bendruomenės vardą. Šis apdovanojimas skirtas už nuoširdžią bendrystę, Girėnų krašto garsinimą. Nominacija „Bendruomenės savanoris“ teko Slavikų seniūnijos seniūnui Vidmantui Benediktui Sprainaičiui už siekį padėti kitiems, visuomeniškumą. Bendruomenės centro „Tėviškė“ organizuotas renginys „Duonos kelias“ nominuotas kaip įdomiausias ir prasmingiausias renginys, kuriuo primenami lietuvių liaudies papročiai, skatinama nepamiršti, kas yra brangu mūsų tautai.

TARPTAUTINĖ ANTIKORUPCIJOS DIENA
2017-12-06

Kiekvienais metais gruodžio 9 dieną visame pasaulyje minima Jungtinių Tautų paskelbta Tarptautinė antikorupcijos diena. Ši diena skirta siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti užkirsti jai kelią. Lotyniškai žodis „korupcija“ reiškia gedimą ar moralinį nuopuolį, o dabar tai įvardinama kaip piktnaudžiavimas visuomenine valdžia siekiant gauti asmeninės naudos.

Skatinant švietimo įstaigų nepakantumą korupcijai, Šakių rajono savivaldybės Antikorupcijos komisija organizavo piešinių konkursą tema „Kaip gyventume, jei nebūtų šešėlinės ekonomikos“.

2017 m. gruodžio 8 d. atrinktų piešinių autoriai kartu su darbuotojais, atsakingais už korupcijos prevenciją švietimo įstaigose, kviečiami į Šakių rajono savivaldybės (Bažnyčios g. 4) fojė pasigėrėti darbais bei pasižiūrėti Kudirkos Naumiesčio satyros teatro „Kanapa“ teatralizuotą pasirodymą.

Renginio pradžia 10.45 val. – 11.00 val.

Teatralizuoto pasirodymas 11.00 val. - iki 11.35 val.

Darbų apžvalga ir saldžios dovanos 11.40 val. – 12.30 val.

RAJONO VADOVUI - MOTERŲ KLUBO DOVANA
2017-12-04

Pirmadienį rajono savivaldybės mero Edgaro Pilypaičio kabinete apsilankiusios Moterų klubo narės padovanojo rajono vadovui Advento vainiką. Užžiebęs pirmąją Advento žvakę meras linkėjo, kad ji išsklaidytų mūsų viduje atsirandančius šešėlius, kurie gimdo baimes ir nepasitikėjimą vieni ktais. „Tik dvasios šviesoje galime būti drąsūs priimti naujus iššūkius, rasti problemų sprendimus ir tiltus per šviesiausias metų šventes į ateinančius naujus metus“, - sakė meras. Moterų klubo narės vainikus dovanojo ne vienai įstaigai ir organizacijai, suteikdamos džiaugsmo valandėlę. Pirmoji Advento žvakė uždegta ir rajono savivaldybėje. Pasitarimo metu savivaldybės vadovai linkėjo Rotušės bendruomenei susitelkimo, darnos, ryšio vienų su kitais, nuoširdaus bendravimo.

Archyvas
Aktualijos
RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIO, VYKSIANČIO 2017 M. GRUODŽIO 21 D. 10.00 VAL., DARBOTVARKĖ
2017-12-14

Komitetų posėdžių darbo laikas:

Gruodžio 19 d. (antradienį) 10.00 val. Ūkio ir verslo bei Finansų ir rajono plėtros jungtinio komiteto posėdis;

Gruodžio 19 d. (antradienį) 14.00 val. Švietimo, sveikatos, kultūros ir socialinių reikalų komiteto posėdis.

KALĖDINĖ MUGĖ KIDULIŲ DVARE
2017-12-12
PAAIŠKĖJO KONKURSO LAIMĖTOJAS
2017-12-12

2017 m. lapkričio 9 d. rajono savivaldybės administracija paskelbė nevyriausybinių organizacijų, teikiančių socialinės rizikos šeimų koordinavimo centro paslaugas, atrankos konkursą. Konkursą laimėjo viešosios įįstaigos „Gelbėkit vaikus“ Šakių vaikų dienos centras (direktorė Jūratė Arštikaitienė).   

KVIEČIAME AKTYVIAI DALYVAUTI PROJEKTO SVARSTYME
2017-12-12

Šakių rajono savivaldybė vykdo projektą „Gelgaudiškio gyvenamosios vietovės atnaujinimas", kurio metu numatoma sutvarkyti miesto centrinės turgaus aikštės teritoriją. Informuojame, kad 2017 m. gruodžio 14 d. 16 val. Gelgaudiškio seniūnijoje, vadovaujantis projekto konkurso sąlygomis, rengiamas viešas pateiktos idėjos aptarimas su visuomene. 

KUDIRKOS NAUMIESTYJE KONCERTUOS OPEROS SOLISTĖ IRENA MILKEVIČIŪTĖ
2017-12-11
JAUNIMO RENGINYS „ĮJUNK ŠVIESĄ“
2017-12-11

Gruodžio 14 dieną 16 valandą vyks tradicinis jaunimo renginys „Įjunk šviesą“. Jo metu apibendrinsime 2017 m. jaunimo veiklą, įteiksime rajono savivaldybės jaunimo apdovanojimus geriausiems, pasidalinsime patirtimi ir gera nuotaika . Renginys vyks naktiniame klube B16 (Bažnyčios g. 16, Šakiuose).

KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ FINANSAVIMUI GAUTI
2017-12-10

Šakių rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas Neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimui gauti. Vadovaujantis Šakių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. vasario 24 d. sprendimu Nr. T-35 „Dėl rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir naudojimo tvarkos aprašo tvirtinimo“, paraiškas gali teikti turintys teisę vykdyti neformaliojo vaikų švietimo veiklas fiziniai ir juridiniai asmenys. Paraiškos teikiamos iki 2017 m. gruodžio 15 d. Platesnė informacija tel. (8 345) 60762 ir Šakių rajono savivaldybės interneto svetainėje www.sakiai.lt, skyrelyje Gyventojams– Švietimas.

RAMONIŠKIŲ KAPINYNO ŠAKIŲ RAJONO SAV. SUDARGO SEN., RAMONIŠKIŲ K. INDIVIDUALUS APSAUGOS REGLAMENTAS IR JO TVIRTINIMO AKTAS YRA REGISTRUOTI KULTŪROS VERTYBIŲ REGISTRE
2017-12-08
DĖL ORGANIZUOJAMŲ PRATYBŲ ŠAKIŲ RAJONE
2017-12-07

Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų Vytauto Didžiojo jėgerių batalionas Šakių rajono miškuose, 2017 m. gruodžio 11-14 dienomis, organizuoja karių lauko taktines pratybas. Pratybų metu nebus naudojama mokomoji imitacija, sprogdinimo ar kasinėjimo darbai.

ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIA KONKURSĄ ŽEMĖS ŪKIO SKYRIAUS VYRIAUSIOJO SPECIALISTO PAREIGOMS UŽIMTI
2017-12-06
BAIGIAMASIS RENGINYS, SKIRTAS PILIAKALNIŲ METAMS
2017-12-06

MOKESČIŲ KLAUSIMUS PAPRASČIAU IŠSPRĘSTI ELEKTRONINIU BŪDU
2017-11-30

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) primena, kad mokesčių administratorius, Mano VMI sistemoje (https://www.vmi.lt/manovmi/) gyventojams teikia elektronines paslaugas, aktualias tiek verslui, tiek gyventojams. Naudojimasis elektroninėmis paslaugomis leidžia greičiau ir paprasčiau sumokėti mokesčius, įregistruoti individualią veiklą, pateikti reikiamus dokumentus ir kt.

JAUNIMO KŪRYBOS IR SPORTO CENTRE – VANDENS KALĖDOS
2017-11-30
ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ SKELBIA KONKURSĄ ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS DIREKTORIAUS PAREIGOMS UŽIMTI
2017-11-30
PARAMA MAISTO PRODUKTAIS
2017-11-30

Šakių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad 2017 m. gruodžio 11 d. iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) planuojama pristatyti paramą maisto  produktais į mūsų rajono sandėlį. 

Archyvas
Renginiai
Vaikų kalėdos ,,Alisa Kalėdų šalyje“
2017-12-19 11:00
Renginio vieta:  Šakių KC
Kalėdinis Šakių meno mokyklos Gelgaudiškio filialo mokinių koncertas
2017-12-19 17:30
Renginio vieta:   Gelgaudiškio dvare
Edukacinės pamokėlės. Netradicinių eglučių gaminimas
2017-12-20 09:00
Renginio vieta:  Slavikų pagrindinė mokykla
Vaikų kalėdos ,,Alisa Kalėdų šalyje“
2017-12-20 11:00
Renginio vieta:  Šakių KC
Socialinė akcija „Gerumo diena“
2017-12-20 12:00
Renginio vieta:  Plokščių seniūnija
Vaikų Kalėdų šventė
2017-12-21 10:00
Renginio vieta:  Plokščių mokykla daugiafunkcis centras
Vaikų kalėdos ,,Alisa Kalėdų šalyje“
2017-12-21 11:00
Renginio vieta:  Šakių KC
Edgaro ir draugų koncertas
2017-12-21 18:00
Renginio vieta:   Gelgaudiškio dvare
Vaikų kalėdos ,,Alisa Kalėdų šalyje“
2017-12-22 11:00
Renginio vieta:  Šakių KC
Mažųjų susitikimas su Kalėdų seneliu
2017-12-22 12:00
Renginio vieta:  Janukiškių dienos centre
Kalėdinis koncertas
2017-12-22 12:00
Renginio vieta:  Griškabūdžio KC
Susitikimas su Kalėdų seneliu
2017-12-22 18:00
Renginio vieta:  Panovių LS
Jaunimo Kalėdinis vakaras
2017-12-22 18:00
Renginio vieta:  Plokščių mokykla daugiafunkcis centras
Kalėdinis Padėkos koncertas „Šampaninis saksofonas“. Julija Sokol (fortepijonas), Matas Samulionis (saksofonas)
2017-12-26 15:00
Renginio vieta:   Gelgaudiškio dvare
Šventinis koncertas. Svečiuose Kalėdų senelis
2017-12-27 12:00
Renginio vieta:  Barzdų LC

             
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: savivaldybe@sakiai.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.