ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,
El. p. savivaldybe@sakiai.lt
Kodas 188772814

Spausdinti
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
 

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 21419566
Šiandien apsilankė: 38020
Dabar naršo: 965

 

Naujienų prenumerata

Turistui  

Turizmo informacijos centras

 

 
Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas  
Planavimo dokumentai

Klausimai, pasiūlymai  
Rašyti laišką  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 LIETUVOS KARIUOMENĖ

 


„Marijampolės regiono integruota

teritorijų vystymo programa 2014-2020 m.“


 
 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

Naujienos
RAJONAS RUOŠIASI DERLIAUS ŠVENTEI

Rugsėjo 30 d. rajone ketinama organizuoti rajoninę Derliaus šventę, turinčią savo ilgametę tradiciją ir kuri vyksta visoms seniūnijoms, bendruomenėms, mokykloms  sutelktai ir išradingai darbuojantis, dalijantis idėjomis. Tad ir šį kartą maloniai kviečiame visas seniūnijas, bendruomenes, mokyklas organizacijas ir įstaigas dalyvauti šventėje ir prisidėti prie jos surengimo. Informacija:

Žemės ūkio skyrius, Irena Žemaitienė ( kiemeliai) - 60771; Kultūros ir turizmo skyrius, Asta Kėvelaitytė (juostos) - 60758;

Šakių kultūros centras, Laura Saunorienė (madų šou) – 51058; Norinčius prekiauti šventėje prašome iki rugsėjo 22 dienos kreiptis į Žemės ūkio skyriaus specialistą Arvydą Babušį, tel. (8 345) 60225.

 

  

  1. Šie metai paskelbti tautinio kostiumo metais, todėl iš gamtinės medžiagos pinsime tautinę juostą. Bendruomenių, organizacijų ir įstaigų juostos būtų demonstruojamos pievelėje priešais savivaldybę.  Siūlomi juostos matmenys:  plotis 1,5 m , ilgis  3-4 m, gali būti ir ilgesnės. Tikimės ir  profesionalių floristų  dėmesio bei darbų mūsų šventėje.
  2. Vietoj įprastinių skulptūrų, mokyklas kviečiame taip pat pinti tautinę juostą Nepriklausomybės gatvėje (alėjoje). Kiekviena mokykla pintų po savo dalį, kurias sujungus būtų viena graži juosta. Plotis 1,40 m, ilgis 100 m.
  3.  Įrengti savo kiemelius, kuriuose pristatytumėte kulinarinį paveldą, prekiautumėte užauginta, pagaminta produkcija, išradingai pristatytumėte savo bendruomenės, organizacijos, įstaigos pasiekimus.
  4. Šiųmetinio madų šou tema „Užsirišk prijuostę“. Prijuostės gali būti kuo išradingiausios, siejamos ir su tautiniu kostiumu, kasdieninės arba  kaip stilizuotas aprangos elementas  ir t.t. Išradingumo, kaip rodo ankstesnės patirtys, moterys tikrai nestokoja.
  5. Laukiame Jūsų skambučių, pasiūlymų. Taip pat labai svarbi informacija apie dalyvavimą  minėtose veiklose. Prašytume ją pateikti iki rugsėjo 18 d. Priimsime visas nuomones. Apie konkretesnę šventės programą informuosime vėliau.

 

              

 

 

 

 

 

 

Žemės ūkio skyriaus vedėja                                                                    Irena Žemaitienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

             
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: savivaldybe@sakiai.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.