ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,
El. p. savivaldybe@sakiai.lt
Kodas 188772814

Spausdinti
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
 

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 18185032
Šiandien apsilankė: 134036
Dabar naršo: 681

 

Naujienų prenumerata

Turistui  

Turizmo informacijos centras

 

 
Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas  
Planavimo dokumentai

Klausimai, pasiūlymai  
Rašyti laišką  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 LIETUVOS KARIUOMENĖ

 


„Marijampolės regiono integruota

teritorijų vystymo programa 2014-2020 m.“


 
 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

Naujienos
SOCIALINIŲ DARBUOTOJŲ PASITARIME - AKTUALŪS KLAUSIMAI

Birželio 30 d. Šakių rajono savivaldybės administracijos verslo informacijos centre vyko socialinių darbuotojų susirinkimas. Susirinkimą pradėjo Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė, pasveikindama Gelgaudiškio seniūnijos socialinio darbo organizatorę Ilona Šeflerienę su naujomis savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigomis.

 

 Susirinkime dalyvavo savivaldybės mero pavaduotojas Bernardinas Petras Vainius ir Jaunimo reikalų koordinatorė Danutė Jurgutienė, kuri informavo  socialinius  darbuotojus  apie socialinių stipendijų skyrimo studentams rudens semestrui tvarką. Taip pat į susirinkimą atvyko ir  Marijampolės teritorinės darbo biržos Šakių skyriaus direktorė Aldona Stasiulienė. Buvo diskutuojama kylančiomis problemomis seniūnijose: dėl verslo liudijimų išpirkimo 1 dienai socialiai remtiniems asmenims, registruotiemes darbo biržoje bei tėvų, auginančių mažamečius vaikus, įdarbinimo  arčiau gyvenamosios vietos esančios darbo vietos.

          Socialinės darbuotojos kėlė klausimus dėl psichologo paslaugų šeimai trūkumo rajone; maisto produktų, nupirktų atsiskaitant socialinėmis  kortelėmis perpardavimo bei paramos maisto produktais iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo neatsiėmimo laiku ir kt.

          Socialinės paramos skyriaus socialinių paslaugų koordinatorė Virginija Ratkevičienė supažindino darbuotojas su naujai įteisinta „gyvojo testamento“ tvarka, kai sergantis asmuo gali pavesti tvarkyti savo reikalus asmeniui, kuriuo jis pasitiki.     

          Skyriaus vedėja informavo, kad rajone numatoma atlikti tyrimą dėl paslaugų poreikio nepilnoms šeimoms, t.y., kai vaikus augina vienas iš tėvų. Šio tyrimo metu rajone numatoma apklausti apie 100 nepilnų šeimų ir identifikuoti jiems iškylančias problemas, atkreipiant ypatingą dėmesį į jaunas moteris, pagimdžiusias kūdikius ir šeimas po skyrybų.

           Naujas paslaugas rajone pradės teikti Paluobių mokyklos daugiafunkciniame dienos užimtumo centre, UAB „Dalios Zaleskienės“ ambulatorija.

           Mero pavaduotojas Bernardinas Petras Vainius supažindino su numatoma seniūnijų optimizavimo pertvarka.

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                              Parengė     Socialinės paramos skyriaus vyresnioji specialistė

                      Renata  Railienė

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

             
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: savivaldybe@sakiai.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.