ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,
El. p. savivaldybe@sakiai.lt
Kodas 188772814

Spausdinti
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
 

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 21419566
Šiandien apsilankė: 38020
Dabar naršo: 965

 

Naujienų prenumerata

Turistui  

Turizmo informacijos centras

 

 
Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas  
Planavimo dokumentai

Klausimai, pasiūlymai  
Rašyti laišką  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 LIETUVOS KARIUOMENĖ

 


„Marijampolės regiono integruota

teritorijų vystymo programa 2014-2020 m.“


 
 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

Naujienos
SVEČIAS PASIŪLĖ PADĖTI TVARKYTI ŽYDŲ KAPINES

Antradienį su rajono savivaldybės meru Edgaru Pilypaičiu susitiko Izraelyje gyvenantis Rami Reznikas. Žydų tautybės svečio vizito tikslas - pasikalbėti apie Baltrušių žydų kapinių tvarkymą.

Susitarta, kad šiemet bus tęsiami dokumentų rengimo darbai, kapai bus tvarkomi. Buvo kalbama dėl tolimesnių kapų tvarkymo darbų, bendrų projektų įgyvendinimo.  Svečias pasisiūlė finansuoti Baltrušių kaime esančius genocido aukų kapus. Jo manymu, darbus būtų galima daryti palaipsniui, Susitarus dėl tolimesnių kapinių tvarkybos darbų, bus rengiama bendradarbiavimo sutartis. Pagal bendradarbiavimo sutartį bus aptartos techninio projekto rengimo galimybės ir terminai, numatytas atskirais etapais finansavimo srautas rėmėjo lėšomis. Kadangi abu objektai yra saugomi, atliekant bet kokius darbus, jie turės būti suderinti su Kultūros paveldo departamentu. Šiuose kapuose palaidotos genocido aukos, t. y. Pilviškių valsčiaus žydai, kelios dešimtys sovietinių aktyvistų, grupė merginų komjaunuolių. Rami Rezniko senelis buvo Pilviškių rabinas. Suėjime taip pat dalyvavo savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Kasparevičienė ir skyriaus specialistė Inga Navlickienė.

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

             
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: savivaldybe@sakiai.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.