ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,Faksas 8 (345) 60 200
El. p. savivaldybe@sakiai.lt
Kodas 188772814

Spausdinti
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
 

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 14465292
Šiandien apsilankė: 7869
Dabar naršo: 191

 

Naujienų prenumerata

Turistui  

Turizmo informacijos centras

 

 
Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas  
Planavimo dokumentai
Posėdžių transliacija  

Žiūrėti video transliaciją


Klausimai, pasiūlymai  
Rašyti laišką  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 LIETUVOS KARIUOMENĖ

 


„Marijampolės regiono integruota

teritorijų vystymo programa 2014-2020 m.“


 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

Naujienos
BŪKIME ATSAKINGI IR TINKAMAI PASIRŪPINKIME ATLIEKOMIS
2017-03-24

 
2017 m. balandžio 4 d. Šakių rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkama: Elektros ir elektroninės įrangos atliekos;  Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos; Vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos;

LANKĖSI LIETUVOS RESPUBLIKOS SEIMO NARIAI
2017-03-24

Penktadienį Šakiuose lankėsi Seimo nariai, Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis ir kraštietis Kęstutis Smirnovas.

GYVENTOJAI AKTYVIAU DEKLARUOJA PAJAMAS IR TURTĄ
2017-03-23

„Vertindami prasidėjusį deklaravimo „sezoną“ VMI pastebi, kad gyventojai turtą ir pajamas deklaruoja pareigingiau, todėl pirmiausia VMI dėkoja tiems mokesčių mokėtojams, kurie nelaukdami paskutinės deklaravimo dienos supranta savo pareigas ir pajamas bei turtą deklaruoja laiku. Belieka tikėtis, kad ir toliau, bendromis mokesčių mokėtojų ir VMI pastangomis pasieksime tokių gerų rezultatų“, - teigia Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė, su kuria kalbamės apie šių metų deklaravimo naujoves ir kitas  aktualijas.

APIE VERSLĄ - SU KANDIDATAIS Į RAJONO SAVIVALDYBĖS MERUS
2017-03-23

Kovo 29 d. (trečiadienį) 17 val. rajono savivaldybės posėdžių salėje vyks susitikimas su kandidatais į Šakių rajono savivaldybės mero postą.

Susitikimo tema: Verslo situacija rajone ir jos perspektyvos.

Renginyje aktyviai kviečiami dalyvauti ne tik rajono verslininkai, bet ir visi tie, kam rūpi mūsų rajono ateitis ir perspektyvos.

KVIEČIAME Į PARODĄ
2017-03-22

Kovo 24 d. 15 val. Šakių rotušėje atidaroma dailininko Jono Daniliausko paroda „Dangaus ir vandens mėlynė“. Kviečiame dalyvauti.

RENGIAMA AKCIJA „ŽEMĖS VALANDA“
2017-03-22

Kovo 25 d. 20.30 val. vietos laiku daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje vienai valandai išjungs šviesas, taip leisdami planetai 60 minučių atsikvėpti. Šiuo simboliniu geros valios aktu globalios akcijos „Žemės valanda“ dalyviai pakvies susimąstyti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad sumažintume pragaištingus žmogaus veiklos padarinius gamtai. Vienas  jų - sustabdyti klimato kaitą.

  Prisidėkime ir mes prie šios kilnios akcijos, kurią organizuoja susivienijimas Žali.lt.

PASVEIKINO VALSTYBINĖS MOKESČIŲ INSPEKCIJOS ŠAKIŲ POSKYRIO VEDĖJĄ
2017-03-21

Savivaldybės tarybos narys, laikinai einantis savivaldybės mero pareigas, Juozas Puodžiukaitis ir savivaldybės Biudžeto ir turto skyriaus vedėja, laikinai einanti administracijos direktoriaus pareigas, Egidija Grigaitienė gražaus asmeninio Jubiliejaus proga pasveikino Kauno apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos Šakių poskyrio vedėją Aidą Poderį. Rajono vadovai palinkėjo vedėjui gražių dienų, sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Rajono savivaldybės administraciją ir Kauno apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos Šakių poskyrį, kuriam vadovauja Aidas Poderys, sieja konstruktyvūs bendravimo ir bendradarbiavimo ryšiai, pagarba ir supratimas.

GIMNAZISTAS APDOVANOTAS MINISTERIJOS PAGYRIMO RAŠTU
2017-03-21

Kovo 16–18 d. Anykščių Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje vyko respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, kurioje dalyvavęs Šakių „Žiburio" gimnazijos IV klasės mokinys Modestas Matusevičius apdovanotas Švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštu. Gimnazisto mokytoja Danutė Aniulienė.

RAJONE LANKĖSI ŠVIETIMO IR MOKSLO MINISTRĖ
2017-03-20

Kovo 20 d. Šakių rajone lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Eugenijus Jovaiša ir Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas.

SUSITIKIMAS DĖL JAUNIMO POLITIKOS STIPRINIMO VIETOS LYGMENIU
2017-03-17

 Kovo 15 d. rajono savivaldybėje lankėsi Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Vydūnas Trapinskas, Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyriausioji specialistė Asta Tiškutė bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Jaunimo skyriaus vyriausioji specialistė Gintarė Lisauskaitė.

ĮVYKO NEEILINIS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS
2017-03-15

2017 m. kovo 14 d. tarybos nariai buvo kviečiami į neeilinį rajono savivaldybės tarybos posėdį, kuriame buvo svarstomi 2 sprendimo projektai bei perskaitytas pareiškimas dėl Lietuvos Respublikos Seimo nario Mindaugo Basčio. 

MERO SVEIKINIMAS KOVO 11-OSIOS PROGA
2017-03-10

Gerbiami Šakių krašto žmonės,

Mūsų atmintyje dar gyva Kovo 11 diena, kai 1990 metais Lietuvos Aukščiausioje taryboje buvo pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo aktas.

Prieš dvidešimt septynerius metus lietuvių tauta, būdama labai stipri ir vieninga, pasiekė tai, kuo galime džiaugtis ir šiandien – galimybę gyventi laisvoje Tėvynėje.

Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga linkiu prisiminti, kad gyvenimas laisvoje Lietuvoje pirmiausia reikalauja bendrų pastangų ir svarbių sprendimų, reikalauja mūsų pačių atsakomybės. Garbingai neškime per pasaulį trispalvę, įveikime nepriteklius, neišbarstykime meilės, kantrybės ir ištvermės kryžkelėse... Ir atsiminkime, kiek mes patys davėm ir duodam Lietuvai, tiek patys ir turim.

Gražios šventės.

Pagarbiai

Rajono savivaldybės tarybos narys,

l.e. mero pareigas  Juozas Puodžiukaitis 

SUSITIKO SU LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTO SIGNATARAIS
2017-03-09

Kovo 8 dieną grupė Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos, Šakių „Žiburio“ ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos vyresniųjų klasių moksleivių (40 gimnazistų) Seime susitiko su Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarais. Moksleivius pasveikino Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, pranešimus įvairiomis aktualiomis temomis skaitė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai Vytautas Landsbergis, Petras Vaitiekūnas, Jonas Prapiestis, Saulius Pečeliūnas, Birutė Valionytė, Irena Andrukaitienė, Gediminas Vagnorius, Lietuvos Respublikos Konstitucijos rengimo darbo grupės narys Liudvikas Narcizas Rasimavičius. Renginio organizatorius - Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų klubas. 

JAUNIMO POLITIKOS PRIORITETAI 2017 METAMS
2017-03-09

 Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje kovo 7 d. susirinkusiems savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriams, kuriame dalyvavo ir Šakių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Danutė Jurgutienė, buvo pristatytos jaunimo politikos savivaldybėse plėtros kryptys ir siektini rezultatai, dalinamasi gerosiomis praktikomis.

PASVEIKINO TARPTAUTINĖS MOTERS DIENOS PROGA
2017-03-09

Kovo 8-osios- Tarptautinės Moters dienos proga - rajono savivaldybės administracijos moteris ir kitų įstaigų, įsikūrusių po Rotušės stogu, darbuotojas pasveikino savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Pilypaitis, savivaldybės tarybos narys, laikinai einantis mero pareigas, Juozas Puodžiukaitis, kolegos vyrai. Vicemeras susirinkusioms skyrė dainą, J. Puodžiukaitis palinkėjo geros sveikatos, laimės, sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime. Moteris sušildė ir jų nuotaiką praskaidrino vyrų dėmesys ir gėlės žiedas. 

Archyvas
Aktualijos
SKELBIAMI JAUNIMO IR NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ 2017 M. PROJEKTŲ FINANSAVIMO KONKURSAI
2017-03-24

Šakių rajono savivaldybė skelbia 2017 metų projektų finansavimo konkursus jaunimo ir kitoms nevyriausybinėms organizacijoms, neformalioms jaunimo grupėms bei kultūros, švietimo ir kt. įstaigoms, planuojančioms kurti Atviras jaunimo erdves.

RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIO, VYKSIANČIO 2017 M. KOVO 31 D. 10.00 VAL., DARBOTVARKĖ
2017-03-23

Komitetų posėdžiai:

Kovo 28 d. (antradienį) 10.00 val. Švietimo, kultūros ir sporto bei Sveikatos ir socialinės politikos jungtinio komiteto posėdis;

Kovo 28 d. (antradienį) 14.00 val. Regioninės plėtros bei Ūkio jungtinio komiteto posėdis;

Kovo 29 d. (trečiadienį) 14.00 val. Finansų komiteto posėdis.

DALYVAUKIME APKLAUSOJE
2017-03-23

Rengiama apklausa siekiant nustatyti korupcijos išplitimo priežastis Savivaldybėje ir įvertinti Savivaldybės teikiamų paslaugų kokybę, išsiaiškinti trūkumus ir jų priežastis, skatinti ieškoti būdų, kaip sumažinti korupcijos lygį viešose įstaigose, taip pat pagerinti Administracijos skyrių, padalinių ir įstaigų darbą viešojo administravimo ir paslaugų teikimo srityje.

Prašome užpildyti anketą:

/go.php/lit/Apklausa

SKELBIAMAS VISUOMENĖS SVEIKATOS RĖMIMO SPECIALIOSIOS PROGRAMOS 2017 M. PROJEKTŲ KONKURSAS
2017-03-22

Skelbiamas Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialios programos lėšų konkursas. 2017 m. visuomenės sveikatos programų rėmimo prioritetinės kryptys:

KONTROLĖS KOMITETO POSĖDŽIO, VYKSIANČIO 2017 M. KOVO 28 D. 8.45 VAL., DARBOTVARKĖ
2017-03-22

1. Dėl Kontrolės ir audito tarnybos ataskaitos.

2. Dėl Kontrolės ir audito tarnybos atliktų auditų rekomendacijų vykdymo.

3. Dėl atliktų vidaus auditų rekomendacijų įvykdymo.

4. Dėl Kontrolės komiteto 2016 m. veiklos ataskaitos.

5. Dėl komiteto protokolinių nutarimų nevykdymo.

6. Dėl prisijungimų tarybos nariams sukūrimo savivaldybės administracijos dokumentų valdymo sistemoje.

                                                            

ZYPLIŲ DVARE- ĮDOMI PARODA
2017-03-21

PARAMA MAISTO PRODUKTAIS
2017-03-20

Rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad 2017 m. balandžio 5 d. planuojama pristatyti paramą maisto  produktais į Šakių rajono sandėlį. 

SUTEIKTI IR ĮREGISTRUOTI ŽEMĖS SKLYPŲ ADRESAI
2017-03-20

Informuojame, kad  administracijos direktoriaus įsakymais: 2017 m. kovo 6 d.  Nr. AT-239, AT-2017 m. kovo 15 d. AT-271 suteikti ir adresų registre įregistruoti žemės sklypų, kurie pagal paskirtį ir naudojimo būdą yra adreso objektai. adresai:

KONCERTAS ZYPLIŲ DVARE
2017-03-16
INTERNETE - VAIKŲ „ŽAIDIMAI“, KELIANTYS PAVOJŲ JŲ GYVYBEI
2017-03-15

 Pastaruoju metu visuomenėje kilo nerimas dėl internetinėje erdvėje pasirodžiusios informacijos apie savęs žalojimą ir savižudybes skatinančius „žaidimus“ įvairiais pavadinimais, pvz., „Mėlynasis banginis“, „Pažadink mane 4.20“. Iš tiesų tai nėra jokie žaidimai, o nusikalstama veika. Mūsų žiniomis, šiuo metu padaugėjo paauglių savęs žalojimo atvejų, kurių dalis gali būti išprovokuoti minėtų „žaidimų“. Specialistai, dirbantys psichologinių krizių ir savižudybių prevencijos srityje, rekomenduoja:

BUS SVARSTOMAS SPRENDIMO „DĖL PAVADINIMO GATVEI SUTEIKIMO, GEOGRAFINIŲ CHARAKTERISTIKŲ PAKEITIMO GATVEI“ PROJEKTAS
2017-03-14

Informuojame, kad 2017 m kovo 31 d. rajono savivaldybės tarybos posėdyje bus svarstomas sprendimo „Dėl pavadinimo gatvei suteikimo, geografinių charakteristikų pakeitimo gatvei“ projektas.

SVARBUS SEMINARAS APIE DAUGIABUČIŲ NAMŲ MODERNIZAVIMĄ
2017-03-12

Šakiai-dar vienas Lietuvos miestas, kuriame vyks Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas ir Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) inicijuotas seminarų ciklas, skirtas skatinti viešųjų pastatų ir daugiabučių namų modernizavimo procesą.

Kovo 16 d. (ketvirtadienį) vyksiančio seminaro metu, išsklaidysime nepagrįstus mitus apie renovaciją, paneigdami nuostatas, kad renovacijos procesas yra ilgas, painus ir sudėtingas. Atsakysime į būsto administratorių ir bendrojo naudojimo objektų valdytojų klausimus, susijusius su konkrečiais pastatų atnaujinimo atvejais ir problemomis.

INFORMACIJA VERSLUI
2017-03-10

Savivaldybės Ūkio skyrius informuoja, kad rajono savivaldybės tarybai bus teikiama patvirtinti nauja Prekybos ir kitų paslaugų teikimo rajono savivaldybės viešosiose vietose tvarka. Tvarkoje numatyti bendrieji mažmeninės prekybos ir paslaugų teikimo reikalavimai  pagal naujausius teisės aktus bei atsižvelgta į 2009-05-15 LR Žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-357 patvirtintas  Prekybos savos gamybos žemės ūkio ir maisto produktais viešose vietose rekomendacijas.

SKELBIAMAS PRELIMINARUS SUSIRINKIMŲ GRAFIKAS DĖL ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS 2018-2024 M. PLĖTROS STRATEGINIO PLANO PASIŪLYMŲ SVARSTYMO
2017-03-09

Dėl rengiamo Šakių rajono savivaldybės 2018-2024 metų plėtros strateginio plano.

Organizuojami rajono vietos bendruomenių susirinkimai dėl pasiūlymų rengiamam Šakių rajono savivaldybės 2018-2024 metų plėtros strateginiam planui.

Skelbiamas preliminarus susirinkimų grafikas. Kviečiame visus gyventojus, bendruomenių aktyvistus, įmones, įstaigas ir organizacijas aktyviai dalyvauti susirinkimuose ir teikti pasiūlymus rengiamam svarbiausiam ateinančių 7 metų laikotarpio dokumentui, brėžiančiam pagrindines  rajono tolesnės raidos iki 2024 metų  gaires.

 PRELIMINARUS SUSIRINKIMŲ GRAFIKAS

Nr.

Data

Dalyvauja

Laikas

Vieta

Lukšių seniūnija

 

1.

 

 

2017-03-14

Lukšių BC

Liepalotų bendruomenės centras "Tėviškė"

Lepšių kaimo kraštiečių bendruomenė

 

16.00-18.00

Zyplių dvare

Beržų g. 3, Tubelių k., Lukšių sen., Šakių r.

Kriūkų seniūnija

 2.

2017-03-15

Kriūkų BC

14.00-15.30

Seniūnijos pastate

 3.

2017-03-15

Gerdžiūnų BC

15.30-16.30

Gerdžiūnų kultūros laisvalaikio salėje

Kidulių seniūnija

 4.

2017-03-15

Kidulių bendruomenės centras "Vinkšnupis"

17.15-18.30

Kidulių dvaro salėje

 5.

2017-03-16

Voverių bendruomenės centras "Jotija"

14.00-15.30

BC patalpose

 6.

2017-03-16

Bunikių bendruomenė "Kregždantė"

15.40-17.00

BC patalpose

Plokščių seniūnija

 

7.

 

2017-03-27

 

Voniškių BC

 

14.00-17.00

 

Plokščių mokykloje daugiafunkciame centre

Plokščių BC

Kubilių krašto bendruomenės centras

Lekėčių seniūnija

8.

2017-03-21

Mikytų BC

14.00-15.00

BC pastate

9.

2017-03-21

Lekėčių bendruomenės asociacija

16.00-17.00

Kultūros namuose

Šakių seniūnija

10.

2017-03-22

Ritinių bendruomenės centras

15.00-16.30

BC pastate

Gelgaudiškio seniūnija

11.

 2017-03-22

Gelgaudiškio bendruomenės centras "Atgaiva"

17.00-18.30

Gelgaudiškio seniūnijos salėje

Sintautų seniūnija

12.

2017-03-23

Keturnaujienos BC

14.00-14.50

BC pastate

13.

2017-03-23

Veršių BC

15.00-16.30

BC pastate

14.

2017-03-23

Sintautų BC

17.00-18.30

Senosios mokyklos pastate

Barzdų seniūnija

 15.

 2017-04-04

Barzdų seniūnijos bendruomenės centras

 14.00-16.00

 Seniūnijos pastate

Baltrušių BC

Kudirkos Naumiesčio seniūnija

 16.

2017-04-05

Turčinų kaimo bendruomenės centras

15.30 - 16.30

BC pastate

 17.

2017-04-05

Panovių kaimo bendruomenės centras

17.00-18.30

Panovių kaimo amatų centre

18.

2017-04-06

Tarpučių BC

15.30-16.30

BC pastate

 

 

19.

 

 

2017-04-06

 

Kudirkos Naumiesčio miesto ir seniūnijos bendruomenės centras „Santaka“

 

    

17.00-18.30

 

 

 

Seniūnijos pastate

Kudirkos Naumiesčio BC

Asociacija  ,,Naumiestiečių sambūris“ 

Žvirgždaičių seniūnija

 

20.

 

2017-04-10

Žvirgždaičių miestelio bendruomenė

 

 14.00-16.00

Žvirgždaičių seniūnijos salėje

Janukiškių BC

Griškabūdžio seniūnija

 

 21.

 

 2017-04-11

 

Griškabūdžio BC

 

 15.00-16.00

 

 Seniūnijos pastate

Degutinės kaimo bendruomenės centras

Bliuviškių bendruomenės centras

Slavikų seniūnija

 22.

2017-04-12

Slavikų seniūnijos bendruomenės centras

14.00-15.00

Slavikų seniūnijos salėje

Sudargo seniūnija

 23.

 2017-04-12

Sudargo bendruomenės centras

 

15.00-16.00

 

BC patalpose

Bendruomenė ,,Naujasis Sudargas“

Šakių seniūnija

24.

2017-04-12

Gotlybiškių bendruomenė

16.30-17.30

Siesartėnų mokykloje

 

25.

 

 2017-04-13

Briedžių bendruomenės centras

14.30-15.30

BC pastate

Girėnų bendruomenės centras

16.00-16.50

BC pastate

Šakiečių bendruomenės centras

Valiulių kaimo bendruomenės centras

 

17.00 -19.00

 

Šakių seniūnijos pastate

26.

2017-04-13

Išdagų bendruomenės centras

19.15 -20.15

BC pastate

 

ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIA ATRANKĄ LUKŠIŲ SENIŪNIJOS BUHALTERIO PAREIGOMS UŽIMTI
2017-03-09
Archyvas
Renginiai
Teatro diena
2017-03-28 19:00
Renginio vieta:  Lekėčių LC
Gyvas „Auksinio proto“ žaidimas
2017-03-28 19:00
Renginio vieta:  Zyplių dvaras
Velykinė rankų darbo gaminių mugė
2017-03-30 09:00
Renginio vieta:  Šakiai, senasis gimnazijos pastatas (V. Kudirkos g. 64)
Atvelykio šventė „Skambantys Atvelykio aidai“ literatūrinė-muzikinė kompozicija
2017-04-23 10:00
Renginio vieta:  Lekėčių bažnyčioje
Parodos „Kalbantys audiniai“ atidarymas
2017-04-23 16:00
Renginio vieta:  Kulinarinio paveldo namai

             
   
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, faksas 8 (345) 60200, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: savivaldybe@sakiai.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.