ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Į pradžią

Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai
Tel. 8 (345) 60750,
El. p. savivaldybe@sakiai.lt
Kodas 188772814

Spausdinti
 Administracijos direktoriaus įsakymai  Tarybos sprendimai  Tarybos sprendimų projektai  Mero potvarkiai
Savivaldybė
Gyventojams
Verslininkams
 

 

Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2010-11-29
Iš viso apsilankė: 26304105
Šiandien apsilankė: 26059
Dabar naršo: 15

 

Naujienų prenumerata

Turistui  

Turizmo informacijos centras

 

 
Architektai  
Bendrieji planai
Strateginis planavimas  
Planavimo dokumentai

Klausimai, pasiūlymai  
Rašyti laišką  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 LIETUVOS KARIUOMENĖ

 


„Marijampolės regiono integruota

teritorijų vystymo programa 2014-2020 m.“


 
 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

Naujienos
KVIEČIAME Į SPAUDOS KONFERENCIJĄ
2017-11-23

Lapkričio 24 d., penktadienį, 13.30 val. rajono savivaldybės vadovai organizuoja tradicinę spaudos konferenciją. Kviečiame spaudos atstovus dalyvauti, o gyventojus – stebėti transliaciją internetu.

RAJONO MERAS SKAITĖ PRANEŠIMĄ SEIME VYKUSIOJE KONFERENCIJOJE
2017-11-23

Lapkričio 22 d. Seime vyko mokslinė - praktinė konferencija „Moderni seniūnija - gyvybinga bendruomenė”. Joje dalyvavo ir pranešimą skaitė Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis.

RAJONO PILIAKALNIUS LANKYS SEIMO KULTŪROS KOMITETO IR VALSTYBINĖS KULTŪROS PAVELDO KOMISIJOS NARIAI
2017-11-22

 Seimo Kultūros komiteto ir Valstybinės kultūros paveldo komisijos nariai, minėdama Piliakalnių metus, lapkričio 24 d. lankysis Kauno, Jurbarko ir Šakių rajonų piliakalniuose bei architektūrinio paveldo objektuose. Išvažiuojamojo posėdžio metu planuojama aptarti savivaldybių teritorijose vykdytus ar vykdomus piliakalnių priežiūros, tvarkybos ir pritaikymo projektus bei seniūnijų, vietos bendruomenių iniciatyvas saugant archeologinio paveldo objektus.

Numatyto išvažiuojamojo posėdžio metu bus apžiūrėti Grinaičių, Ringovės, Seredžiaus, Veliuonos piliakalniai bei Panemunės pilis ir Veliuonos Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia. Paveldo komisija planuoja susitikti su savivaldybių atstovais, Sudargo, Seredžiaus ir Veliuonos krašto bendruomenėmis, seniūnijomis, Panemunės pilies administracija ir Panemunių regioninio parko direkcija. Su svečiais susitiks ir rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis bei savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Augenija Julė Kasparevičienė. 

TEATRO DIENOS RENGINIAI KUDIRKOS NAUMIESTYJE
2017-11-22

Lapkričio 25 d. Kudirkos Naumiesčio kultūros centre vyks tetaro dienos „Sau, tautai, žmonijai“ apžiūra „Mūsų siela gali aukščiau pakilti“. RENGINIO PROGRAMA:

AKCIJA„16 AKTYVUMO PRIEŠ SMURTĄ DIENŲ“
2017-11-21

Šakių rajono policijos komisariatas kviečia dalyvauti akcijoje „16 aktyvumo prieš smurtą dienų"ir skelbia rašinių konkurą „NEKENTĖK“ ir „NESMURTAUK“. Jame kviečiami dalyvauti pilnamečiai Šakių rajono gyventojai. „Smurto artimoje aplinkoje problema mūsų rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, vis dar pakankamai rimta. Kviečiu aktyviai dalyvauti konkurse, drąsiai reikšti savo mintis“,- sako Šakių rajono policijos komisariato vyresnioji tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Aušra Mockevičiūtė.

PRIIMANT SPRENDIMUS SVARBUS VIETOS GYVENTOJŲ ŽODIS
2017-11-20

Vidaus reikalų ministerija, įgyvendindama Vyriausybės programos planą, kuriame numatytas vietos gyventojų galimybių dalyvauti priimant sprendimus įtvirtinimas, organizuoja viešąsias konsultacijas (diskusijas). Šių metų lapkričio 16 dieną Alytuje vyko pirmoji  šios ministerijos organizuota diskusija su savivaldybių politikais, administracijos, bendruomeninių, nevyriausybinių organizacijų atstovais ir seniūnaičiais. Renginyje dalyvavo trys Šakių rajono atstovai: Rasa Adomaitienė (Lekėčių seniūnaitė), Valda Valaitienė (Gelgaudiškio seniūnaičių pirmininkė), Jonas Sakalauskas (Girėnų seniūnaitis).

VILNIUJE ATIDARYTA ŠAKIEČIO FOTOGRAFIJOS DARBŲ PARODA
2017-11-18

Lapkričio 16 d. Neįgaliųjų reikalų departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atidaryta Slavikų gyventojo, „Šakių Vilties" bendrijos nario Tomo Pratašiaus fotografijos darbų paroda „Kaimo tyloj“.

APTARĖ BENDRADARBIAVIMO GALIMYBES
2017-11-17

 

Lapkričio 17 d. savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, administracijos direktoriaus pavaduotoja Ilona Šeflerienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja L.Pocevičiūtė susitiko su NVO Vaikams konfederacijos direktore Elena Urboniene, projektų koordinatore Dovile Steponaityte, tarptautine eksperte, dirbančia su NVO Vaikų konfederacija - Genovaite Paliušiene. Susitikimo metu aptarta galimybė bendradarbiauti švietimo, visuomenės socialinės gerovės projektuose, akcijose, renginiuose ir programose.

MERAS SU MOKINIAIS KALBĖJO APIE SAVIVALDĄ
2017-11-14

Rajono savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės meru Edgaru Pilypaičiu bei savivaldybės gydytoja Evelina Domeikaite-Dovydaitiene susitiko Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos aštuntokai ir mokyklos direktoriaus pavaduotoja Lilija Ūsienė. Moksleiviai dalyvavo Ugdymo plėtotės centro skelbtame konkurse „Pažink valstybę“ ir parengė projektą apie triukšmo poveikį jaunimo sveikatai. Viena iš projekte numatytų veiklų - susitikimas su rajono savivaldybės vadovais, pokalbiai apie savivaldą, tad gelgaudiškiečiai lankėsi ir rajono savivaldybėje. Meras E. Pilypaitis papasakojo jaunimui apie savivaldą, atsakė į moksleivių klausimus.

SVARBI KONFERENCIJA
2017-11-13

Šakių rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė dalyvavo Druskininkuose vykusiuose  mokymuose „Bendruomeninių  paslaugų link“. Mokymus organizavo skėtinė Nevyriausybinių organizacijų, dirbančių vaikų gerovės srityje, konfederacija.

ŠAKIETIS - TARP GERIAUSIŲ SPORTININKŲ
2017-11-13

Šakietis Vytautas Adomaitis – beveik dvidešimt metų kartingų sportu užsiiminėjantis lenktynininkas. Savo karjerą pradėjęs Lietuvoje, šiuo metu jau šeštą sezoną gyvena ir puikius rezultatus demonstruoja Norvegijoje. Šiais metais sportininkas tapo Norvegijos „X30 challenge Norway Master class“ kartingų varžybų čempionu ir laimėjo kelialapį į Prancūzijos Le-Mans trasoje vykusias Pasaulio čempionų pirmenybes, kuriose varžėsi su geriausiais kartingo sportininkais. Vytautas teigia, kad kartingai toli gražu nėra tik vaikų ar paauglių sportas – jame tikrai yra ką veikti. Šis interviu –  Lietuvos automobilių sporto federacijos iniciatyva, kuria siekiama supažindinti visuomenę su Lietuvos sportininkais užsienyje.

ŠAKIUS ATAKUOJA TELEFONINIAI SUKČIAI
2017-11-12

Lapkričio 3-6 dienomis registruota 16 pranešimų dėl sukčiavimo įvairiose Šakių rajono savivaldybės vietovėse. Pradėti 2 ikiteisminiai tyrimai. Gali būti, kad ne visi gyventojai informavo bendrąjį pagalbos centrą tel. 112 – tokių sukčių skambučių galėjo būti ir daugiau. Policijoje gauti pranešimai išradingumu nepasižymi – sukčiams svarbiausia emocinis, psichologinis aspektas – sukelti žmogui šoką ir kuo ilgiau kalbinti jį telefonu, net nurodant rašyti, o po to dar ir perskaityti raštą, už ką bus duodami pinigai, kad per tą laiką spėtų atsiųsti "kojas", t. y. asmenį, kuris paima iš nespėjusio atsitokėti žmogaus pinigus.

PRASMINGA IŠVYKA
2017-11-11

Šakių rajono seniūnijų socialiniai darbuotojai kartu su Socialinės paramos skyriaus specialistais  lapkričio 2 d. lankėsi Lietuvos Sveikatos mokslų universitete, Kaune, kur išklausė teorinę interaktyvią paskaitą apie šiuolaikinio socialinio darbo aktualijas bei socialinį darbą bendruomenėje su psichikos bei proto negalią turinčiais asmenimis.

NOMINACIJA "METŲ ŽVILGSNIS 2017"
2017-11-10

Lapkričio 9 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo nominaciją "Metų žvilgsnis 2017" gavo Šakių krašto įmonė UAB "Valtralita", kuri nominuota už tvarią plėtrą ir socialinę atsakomybę.
Įmonės vadovui negalėjus dalyvauti Marijampolėje vykusiame renginyje, atsiimti nominacijos jis buvo pakviestas pas savivaldybės merą Edgarą Pilypaitį, kuris jį priėmė kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybėje vadovu Arūnu Tarnausku.
Įteikus nominaciją UAB "Valtralita" vadovas džiaugėsi, kad gali padėti apie 20 šeimų turėti darbą mūsų rajone ir neemigruoti iš mūsų šalies.

VYRIAUSIOJI TARNYBINĖS ETIKOS KOMISIJA NUTRAUKĖ TYRIMĄ RAJONO SAVIVALDYBĖS MERO ATŽVILGIU
2017-11-09

Trečiadienį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nesant duomenų teisiniam veikos vertinimui, nutraukė tyrimą dėl Šakių rajono savivaldybės mero Edgaro Pilypaičio elgesio, remdamasi tarybos nario, Kontrolės komiteto pirmininko Mindaugo Tarnausko skundu.

Buvo tiriama, ar politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus–nusišalinti bei nesinaudoti pareigomis asmeninei naudai gauti. Tyrimas atliktas Šakių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto pirmininko pranešimo pagrindu. Teigta, kad E. Pilypaitis yra Šakių rajono savivaldybės vykdomo Gelgaudiškio dvaro sodybos nuomos konkurso komisijos pirmininkas ir balsuoja priimant sprendimus. Dalį Gelgaudiškio dvaro pastatų panaudos pagrindais naudoja Gelgaudiškio bendruomenės centras „Atgaiva“, o E. Pilypaitis yra šio centro steigėjas ir tarybos narys. Taip pat tirtos aplinkybės, kai politikas savivaldybės tarybos posėdžiuose šių metų vasarį-liepą balsavo dėl sprendimų, kurie galėjo būti susiję su Gelgaudiškio bendruomenės centru „Atgaiva“. 

Tyriimo metu Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nenustatė, kad E. Pilypaitis savivaldybės taryboje ir Gelgaudiškio dvaros sodybos nuomos konkurso komisijoje būtų priiminėjęs tiesiogiai ir akivaizdžiai su centru „Atgaiva“ susijusius sprendimus.

Archyvas
Aktualijos
PRIIMTA VALSTYBINIŲ PENSIJŲ ĮSTATYMO PATAISA
2017-11-22

Seimas priėmė Valstybinių pensijų įstatymo pataisas, kuriomis nutarta užtikrinti, kad ne tik daugiavaikės motinos (įmotės), bet ir tėvai (įtėviai), kurie išaugino 5 ir daugiau vaikų, turėtų teisę gauti antrojo laipsnio valstybinę pensiją.

KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMŲ FINANSAVIMUI GAUTI
2017-11-20

Šakių rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas Neformaliojo vaikų švietimo programų finansavimui gauti. Vadovaujantis Šakių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. vasario 24 d. sprendimu Nr. T-35 „Dėl rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir naudojimo tvarkos aprašo tvirtinimo“, paraiškas gali teikti turintys teisę vykdyti neformaliojo vaikų švietimo veiklas fiziniai ir juridiniai asmenys. Paraiškos teikiamos iki 2017 m. gruodžio 15 d. Platesnė informacija tel. (8 345) 60762 ir Šakių rajono savivaldybės interneto svetainėje www.sakiai.lt, skyrelyje Gyventojams– Švietimas.

RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDŽIO, VYKSIANČIO 2017 M. LAPKRIČIO 24 D. 10.00 VAL., DARBOTVARKĖ
2017-11-20

Komitetų posėdžių darbo laikas:

Lapkričio 21 d. (antradienį) 10.00 val. Ūkio ir verslo komiteto posėdis;

Lapkričio 21 d. (antradienį) 14.00 val. Švietimo, sveikatos, kultūros ir socialinių reikalų komiteto posėdis;

Lapkričio 22 d. (trečiadienį) 14.00 val. Finansų ir rajono plėtros komiteto posėdis.

MOKESČIAI SUGRĮŽTA KIEKVIENAM:PASTEBĖJĘ GALIMĄ MOKESČIŲ VENGIMĄ PRANEŠKITE 1882
2017-11-19

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad sulaukia vis daugiau gyventojų pranešimų apie galimai pastebėtus mokesčių vengimo atvejus.

SKELBIAMAS ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS 2018 – 2024 METŲ STRATEGINIO PLĖTROS PLANO PROJEKTAS
2017-11-18

Skelbiame Šakių rajono savivaldybės 2018 – 2024 metų strateginio plėtros plano projektą.

Kviečiame aktyviai diskutuoti ir teikti pasiūlymu el. paštu savivaldybe@sakiai.lt.

Nuoroda į Šakių rajono savivaldybės 2018 – 2024 metų strateginio plėtros plano projektą:

/go.php/Strateginis-planavimas77424773

Šakių rajono savivaldybės 2018 – 2024 metų strateginis plėtros planas. Esamos situacijos analizė (projektas). 1 dalis

Šakių rajono savivaldybės 2018 – 2024 metų strateginis plėtros planas. Priemonių planas (projektas). 2 dalis. 

NAUJIENA MOKYKLOMS – NEMOKAMAS EDUKACINIS LIETUVIŠKO KINO SEANSAS ŠAKIUOSE
2017-11-18

VšĮ „Kino pavasaris“ rengiamas edukacinis kino projektas „Kino knyga“ šiemet švenčia dešimtmetį. Šia proga „Kino knyga“ su mokykloms skirta ir autorių teises akcentuojančia programa lapkričio 29 d. 12.50 val. lankysis Šakių „Žiburio“ gimnazijoje.

 Vyresnių klasių mokiniams bei jų mokytojams skirto seanso metu bus parodyti du lietuvių filmai. Šakiuose viešėsiantys jų režisieriai atsakys į žiūrovų klausimus, pasidalins filmo kūrimo procesu bei žiniomis apie intelektinę nuosavybę ir jos teises.

ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ PERKA: DU DVIEJŲ KAMBARIŲ BUTUS KIDULIŲ SENIŪNIJOS JUDRIŲ K., KIDULIŲ K., KAIMELIO K., KUKARSKĖS K. AR ŠIAUDINĖS K. RIBOSE
2017-11-17

Šakių rajono savivaldybė, kodas 111105021, perka: du dviejų kambarių butus Kidulių seniūnijos Judrių k., Kidulių k., Kaimelio k., Kukarskės k. ar Šiaudinės k. ribose. Pirkimo būdas – skelbiamos derybos. Pirkimo dokumentus taip pat galima gauti rajono savivaldybės administracijos Biudžeto ir turto skyriuje, 200 kab., Bažnyčios g. 4, Šakiuose. Paraiškos pateikiamos lietuvių kalba iki 2017 m. lapkričio 30 d. 9 val. į rajono savivaldybės administracijos  priimamąjį, 217 kab., Bažnyčios g. 4, Šakiai, darbo dienomis, darbo valandomis. Komisijos posėdis, kuriame bus atplėšiami vokai su pasiūlymais, vyks 2017 m. lapkričio 30 d. 10 val. Šakių rajono savivaldybės administracijos 215 kab., Bažnyčios g. 4, Šakiuose

PARENGTAS KULTŪROS PAVELDO OBJEKTO 1918 M. VASARIO 16-OSIOS LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTO SIGNATARO SALIAMONO BANAIČIO IR KOMPOZITORIAUS KAZIMIERO VIKTORO BANAIČIO GIMTOSIOS SODYBOS VIETOS (U.K. 23140) (ŠAKIŲ SEN.) INDIVIDUALUS APSAUGOS REGLAMENTAS
2017-11-16
PARENGTAS KULTŪROS PAVELDO OBJEKTO MAGAZINO (U.K. 1613) (KRIŪKŲ SEN.) INDIVIDUALUS APSAUGOS REGLAMENTAS
2017-11-16
ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA SKELBIA ATRANKĄ REGIONINĖS PLĖTROS SKYRIAUS PROJEKTŲ KOORDINATORIAUS PAREIGOMS UŽIMTI
2017-11-16
PRADĖTI VYKDYTI ŠAKIŲ MIESTO SKVERO REKONSTRUKCIJOS DARBAI
2017-11-15

 Šakių rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama tarptautinį projektą Nr. LT-PL-1R-034 „Draugystės parkai 2“, pradėjo Šakių miesto skvero rekonstrukcijos darbus. Rangos darbų sutartis pasirašyta 2017-10-10 su UAB „Šilutės polderiai“. Darbus planuojama baigti 2018-12-31.

Vykdant skvero rekonstrukciją, planuojama sutvarkyti likusią skvero dalį darbus išskaidant į du etapus. 1B etapo darbai bus vykdomi įgyvendinant projektą Nr. LT-PL-1R-034 „Draugystės parkai - 2“, II etapo darbai bus vykdomi įgyvendinant projektą „Draugystės parkai – 3“.

Vykdant rekonstrukcijos darbus, planuojama įrengti kietų dangų aikšteles ir takus, požemines komunikacijas (vandentiekį ir kanalizaciją), apšvietimo tinklus kartu su šviestuvais, pliumpą, vaikų žaidimo aikštelę, sutvarkyti žaliąją zoną, gėlynus, pasodinti medžius bei įrengti likusią atraminės sienutės dalį.

KVIEČIAME Į VERSLO DIENĄ
2017-11-14

Šakių verslo informacijos centras visus neabejingus verslui kviečia dalyvauti verslo dienos šventėje Sintautuose, kuri vyks lapkričio 16 d. Šventėje konkurso „Sukurrta Šakių krašte“ nugalėtojui bus įteikta Kęstučio Dovydaičio sukurta „Skruzdė“. 

SVARBI INFORMACIJA SERGANČIUS VAIKUS SLAUGANTIEMS ASMENIMS
2017-11-14

Seimas priėmė Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pataisas, kurios įsigalios kitų metų sausį. Pataisomis nuspręsta sergančius sunkiomis ir ypač sunkiomis ligomis vaikus slaugantiems šeimos nariams mokėti ligos socialinio draudimo išmoką ilgesnį laikotarpį. Be to, teisę gauti ligos išmokas šiais atvejais įgis ir apdrausti seneliai.

KVIEČIAME ATLIKTI TYRIMUS
2017-11-14

Lapkričio 14 d. minima Tarptautinė diabeto diena. Minint šią dieną lapkričio 14, 15 ir 16 dienomis nuo 8.00 iki 10.00 val. Šakių rajono cukralige sergančiųjų klubo „Linelis“ patalpose (Gimnazijos g. 1, senoji biblioteka) bus atliekami profilaktiniai gliukozės ir bendro cholesterolio kiekio kraujuje tyrimai rajono gyventojams. Kviečiame atvykiti nepusryčiavus.

Klubo „Linelis“ taryba

JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS ORGANIZUOJA KARINES PRATYBAS
2017-11-13

Š.m. lapkričio 20 – gruodžio 1 dienomis Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai (10 karių), kartu su sąjungininkų kariais iš Olandijos (6 kariai), nurodytoje teritorijoje atliks taktines treniruotes. Pratybose kariai važinės tiek kariniu, tiek civiliniu transportu. Ginklai ir garsinė imitacija nebus naudojama.

Archyvas
Renginiai
Teatro vakaras
2017-11-24 16:00
Renginio vieta:  Barzdų LC
Rajono talentų šou „Muzikuojančios šeimos“
2017-11-24 17:00
Renginio vieta:   Gelgaudiškio dvare
Jaunimo vakaras
2017-11-24 18:00
Renginio vieta:  Plokščių mokykla daugiafunkcis centras
Respublikinė mėgėjų teatrų atranka į Dainų šventės Teatro dieną "Mūsų siela gali aukščiau pakilti"
2017-11-25 11:00
Renginio vieta:   Kudirkos Naumiesčio KC
Jauno vyno paroda- pramoginė edukacija ,,Žalio vyno šventė“.
2017-11-25 13:00
Renginio vieta:  Zyplių dvaras
Diskoteka
2017-11-25 21:00
Renginio vieta:  Griškabūdžio KC
Rudens šventė „Lapkričio melodijos“
2017-11-26 15:00
Renginio vieta:  Panovių LS
Paroda „ Po angelo sparnu”
2017-11-28 16:00
Renginio vieta:  Griškabūdžio KC
Gyvas ,,Auksinio proto’’ žaidimas
2017-11-28 19:00
Renginio vieta:  Zyplių dvaras
Vaikų šokių konkursas
2017-11-29 13:00
Renginio vieta:  Plokščių mokykla daugiafunkcis centras
Draugo diena. Susitikim.
2017-11-29 19:00
Renginio vieta:  Plokščių mokykla daugiafunkcis centras
Protmūšių ciklas. Protmūšis, skirtas Tautinio kostiumo metams paminėti
2017-11-30 18:00
Renginio vieta:   Gelgaudiškio KC
Parodos „Kalėdų prakalbintas stiklas“ atidarymas
2017-12-01 18:00
Renginio vieta:   Kulinarinio paveldo namai
Martyno Beinario ir Skaistės Beinarienės koncertas
2017-12-03 14:00
Renginio vieta:   Sintautų KC
Gyvas ,,Auksinio proto’’ žaidimas
2017-12-05 19:00
Renginio vieta:  Zyplių dvaras

             
Savivaldybės biužetinė įstaiga, Bažnyčios g. 4, LT-71120 Šakiai, tel. 8 (345) 60750, duomenys kaupiami ir saugomi Jurdinių asmenų registre, kodas 188772814
© Sakiai.lt. Visos teisės saugomos. El
.paštas: savivaldybe@sakiai.lt Kopijuoti ir platinti www.sakiai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama.