Lietuvių kalba English
Dažniausiai užduodami klausimai Svetainės struktūra Telefonų numeriai Facebook
BAIGTAS ĮGYVENDINTI PROJEKTAS „NAMŲ ŪKIUOSE SUSIDARIUSIO ASBESTINIO ŠIFERIO SURINKIMAS APVAŽIAVIMO BŪDU, TRANSPORTAVIMAS BEI SAUGUS ŠALINIMAS REGIONINIAME SĄVARTYNE“
2022-11-07

 

Šakių rajono savivaldybės administracija baigė įgyvendinti projektą  Namų ūkiuose susidariusio asbestinio šiferio surinkimas apvažiavimo būdu, transportavimas bei saugus šalinimas regioniniame sąvartyne“. Finansavimas projektui buvo skirtas Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros direktoriaus 2021 m. lapkričio 29 d. įsakymu Nr. T1-287 „Dėl finansavimo skyrimo projektams, pateiktiems pagal atliekų prevencijos ir tvarkymo programos finansavimo priemonę „Subsidijos ir dotacijos namų ūkiuose susidariusioms asbesto atliekoms tvarkyti“.

Projekto metu buvo vykdomas namų ūkiuose susidariusių asbesto atliekų surinkimas, transportavimas ir šalinimas Marijampolės regioniniame atliekų tvarkymo sąvartyne. Po viešųjų pirkimų procedūrų buvo pasirašyta paslaugų teikimo sutartis su UAB „Ekonovus“, kuri nuo 2022 m. liepos mėn. iš viso išvežė 171,2 t asbesto atliekų iš Šakių rajono savivaldybės gyventojų už 40.593,51 Eur.

Projektui buvo skirta 30.700,24 Eur valstybės biudžeto dotacija. Likusi suma buvo finansuojama iš Šakių rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų.