Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
NEGALIOS TERMINĄ PRATĘSIME AUTOMATIŠKAI
2020-03-23

Jeigu karantino metu baigiasi Jums nustatytas neįgalumo ar darbingumo lygių arba specialiųjų poreikių terminas į Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą (toliau-NDNT) kreiptis NEREIKIA – negalios terminas bus pratęstas automatiškai iki karantino galiojimo pabaigos ir dar 30 kalendorinių dienų pasibaigus karantinui. Atkreipiame dėmesį, kad pratęsus negalios terminą nauji dokumentai išduodami nebus. Apie pratęstą terminą išmokas mokančios institucijos bus informuotos, asmenims tuo rūpintis nereikia.

Į NDNT KREIPIATĖS PIRMĄ KARTĄ?

Jeigu turite siuntimą į NDNT ir dėl negalios nustatymo kreipiatės pirmą kartą vizito į NDNT karantino metu iš anksto registruokitės internetu arba dokumentus atsiųskite paštu arba el. paštu dokumentai@ndnt.lt

Prašymų formas ir informaciją apie kitus reikalingus pateikti dokumentus galite rasti NDNT interneto svetainėje www.ndnt.lt. 

Šakių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius, gavęs dokumentus dėl asmens veiklos ir gebėjimų dalyvauti klausimyno užpildymo, su Jumis susisieks telefonu arba el. paštu.

 

 Daiva Pilypaitytė, Socialinės paramos skyriaus vedėja