Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
ŠAKIUOSE LANKĖSI ŠVIETIMO, MOKSLO IR SPORTO BEI SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO MINISTRĖS, PAMINĖTOS 80-OSIOS HOLOKAUSTO METINĖS
2021-09-14

 

 

 

 

 

 

 


2021 m. rugsėjo mėn. 13 dieną Šakiuose apsilankė dvi ministrės - Jurgita Šiugždinienė ir Monika Navickienė.


Susitikimas prasidėjo prie Šakių kariliono, kur prasidėjo „Atminties kelias“ - Holokausto Šakiuose 80-tųjų metinių minėjimo renginys.

Nuo čia Šakių gyventojai, savivaldybės atstovai, mokiniai ir svečiai pradėjo iškilmingą eiseną į žydų žudynių vietą Batiškėse.

Šiame minėjime dalyvavo ir Seimo narė Irena Haase, rajono tarybos nariai, o žydų bendruomenei atstovavo bendruomenės pirmininkė Faina Kukliansky.

Iškilmingo minėjimo metu buvo prisiminta prieš 80 metų įvykusi tragedija, kuri nusinešė virš 800 gyvybių. Rajono vadovas, ministrės, žydų bendruomenės pirmininkė ir Seimo narė aukas pagerbė jautriomis kalbomis ir paragino nepamiršti pagarbos vienas kitam.


Susitikimai

Po metinių minėjimo socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė dalyvavo susitikime su socialines paslaugas rajone teikiančių įstaigų ir organizacijų atstovais.

Dalyviai diskutavo apie socialinės paramos politiką, planuojamą užimtumo reformą, planus ir savo lūkesčius.Tuo pačiu metu švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė dalyvavo susitikime su rajono švietimo ir ugdymo įstaigų atstovais.

Buvo aptartas „Tūkstantmečio mokyklų“ projektas, atvirai kalbama apie problemas, kylančias dėl COVID-19 mokslo metų pradžioje. Be to, nepamiršti ir mokykliniai autobusai bei specialistų trūkumas. Ministrė kvietė teikti pasiūlymus ir kuo daugiau kalbėtis, nes tik taip įmanoma rasti sprendimus.
Abi ministrės susipažino su mūsų rajono aktualijomis ir realybe, pažadėjo atsižvelgti į pasiūlymus ir prašymus.