Lietuvių kalba English
Telefonų numeriai
VIETINĖS REIKŠMĖS KELIAMS – PAPILDOMOS LĖŠOS
2021-04-23

Praėjusį trečiadienį Seimo TS-LKD frakcijos vadovybės organizuotas virtualus TS-LKD savivaldybininkų susitikimas su Lietuvos Respublikos finansų ministre Gintare Skaiste ir Lietuvos Respublikos Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininku Mykolu Majausku davė gerų rezultatų.

Nuotoliniame susitikime buvo keltas klausimas dėl Savivaldybių vietinių kelių programos lėšų sumažinimo, domėtasi, ar peržiūrint biudžetą, planuojama grąžinti trūkstamas lėšas.

Šis savivaldybėms aktualus klausimas buvo svarstomas Seimo biudžeto ir finansų komitete, kad Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšos būtų atstatytos pagal ilgamečius nustatytus normatyvus.

„Džiaugiuosi, kad į šį savivaldybėms svarbų klausimą buvo atkreiptas dėmesys. Taigi gera žinia, jog vietinės reikšmės keliams iš Kelių priežiūros ir plėtros programos papildomai paskirstyta 20 mln. eurų (Šakiams numatyta 232400 eurų). Šių lėšų paskirstymas, tikiuosi, bus patvirtintas gegužę, svarstant biudžeto pakeitimą, – sakė rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis.